Anna Dvořáková se snaží prosadit na sociálních sítích. Třináctileté dívky jí píší, že je její tatínek sexy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Anna Dvorakova
Zdroj: Profimedia

Anna Dvořáková vypadá skvěle a je také velmi talentovaná, má ale strach, že se nikdy nezbaví nálepky protekční dcery. Jejími rodiči jsou totiž herci Bára Munzarová a Jiří Dvořák. Aby dokázala, že se zvládne prosadit i sama, začala natáčet videa na sociální síť TikTok.

„Hraní mě baví, ale nechávám to s otazníkem. Hlavní je prozatím práce na sociálních sítích, kde můžu být kreativní po svém. Uvidíme taky, jak na mé hraní bude reagovat okolí,“ svěřila se Novinkám Anna loni v září.

Já ho měla za čerta, dnešní dívky ho považují za sexy muže

Jiří Dvořák si v pohádce Anděl Páně zahrál čerta. A Anna v pořadu 7 pádů Honzy Dědka před nedávnem přiznala, že ho za pekelníka dlouho považovala.

„Bohužel mi došlo až moc pozdě, že táta čert není. Asi až v šesté třídě. Všichni si ze mě dělali srandu,“ cituje její slova iDNES. I v roli čerta je její otec velmi pohledným mužem. A právě to se prý Anna až moc často dozvídá na svých sociálních sítích.

Hlavně kolem Vánoc, kdy se pohádka vysílá, jí prý mnoho mladých dívek napsalo, že je její tatínek „hot“, některé se také ptaly, kolik je mu let. A Anna se jen pozastavila nad tím, že ona ve 13 letech otce ještě považovala za čerta, zatímco dnešní mladé holky by se ho nejraději pokusily sbalit.

Populární na sociálních sítích

Anna sdílí videa především na TikToku a instagramu. Přidává zážitky ze svého života, podělila se například o nedávnou změnu barvy i sestřihu vlasů. Kromě toho ale natáčí také vtipná videa v angličtině.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anička Dvořáková (@an.dvr)

A má poměrně velký úspěch. Na instagramu ji sleduje přes 40 000 lidí, na TikToku dokonce více než milion osob. Nadějná umělkyně přidala už celou řadu videí a rozhodně nemá v plánu se svou tvorbou přestat.

Kromě toho se věnuje herectví, zahrála si například sestru Damiána Eleonoru v seriálu Eliška a Damián. Nabídek má ale více. Zaměřit se chce nyní hlavně na internetovou tvorbu, aby dokázala, že je herečkou díky talentu, nikoli díky protekci rodičů.

Zdroj: Novinky, Instagram, iDNES, Blesk, TikTok

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články