Anife Vyskočilová si vystřelila z lidí a řekla, co si maže na tělo a obličej, aby byla pořád tak krásná

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Anife Vyskocilova
Zdroj: Nextfoto

Anife Vyskočilová vypadá s přibývajícími svíčkami na dortu stále lépe a lépe. Málokdo by hádal, že tato energická žena je už babičkou! Na svém instagramu se rozhodla ženám radit, jak docílit klidu a harmonie v životě. V posledním videu dokonce zveřejnila tajemství své krásy. Ale zase tak jednoduché není. Posuďte sami!

Energii by Anife Vyskočilové mohla závidět leckterá mladší žena. Stíhá mnoho projektů, stará se o svou vnučku a vede kavárnu, ve které je navíc každý den přítomna.

Tajemství krásné postavy? Vnučka!

Jak si Anife udržuje svou krásnou postavu? Díky své vnučce! Ve videích si její sledující, zejména ženy, všimly, že to Anife opravdu sluší. Okamžitě jí začaly hromadně psát, jak to dělá! Anife pak ve videu řekla, že jí přišlo tolik zpráv, že mezi nimi těžce hledala zprávy od syna.

Pokud však sledující ženy čekaly, že dostanou návod, jak mají výsledku docílit, tak měly smůlu. Žádný návod a recept v podstatě není. Rozhodně prý není nutné do sebe nechat řezat či používat velké množství krémů. Nejlepší je prý přestat to řešit a užívat si života.

Jí ve formě udržuje vnučka, která je neúnavná a energická po babičce.

„Někdy časem člověku na obličej sedne jeho duše a pak je takový výsledek,“ ukončila video na téma návod na krásu Anife. Jasně tím dala najevo, že nejdůležitější je být v životě šťastný.

Kromě vnučky jí přináší radost její kavárna. Začátky sice byly kvůli pandemii koronaviru těžší, ale nyní se kavárna těší velké oblibě. Anife je zde každý den a povídá si se svými hosty.

Prozradila recept na krásu

Anife zveřejnila své nové video na instagramu, ve kterém se svěřuje s tajemstvím své krásy! Video natáčela v kuchyni svého kamaráda, který prý dělá ten nejlepší guláš.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anife Ismet Hassan Vyskocil (@anifevyskocilovaofficial)


Vezmete rybí tuk, rozpustíte jej, necháte vychladnout, dáte do skleničky a pak si tím mažete celé tělo. Jak říká Anife na videu, každé ráno si vezme lžičku tuku a namaže si jej na tělo a na „ksicht“.

Video je samozřejmě myšleno v legraci, ale Anife jej pojala s humorem sobě vlastním. Nutno však říct, že by některé ženy opravdu ocenily její recept na krásu. Vzhledem ke svému věku vypadá totiž Anife naprosto fantasticky!

Zdroje: Instagram, Onlyu

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články