Aničku Slováčkovou přepadl strach z toho, že se jí vrátí rakovina. Byla jen uzlíček nervů

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Slovackova Anna
Zdroj: Profimedia

Konec roku 2021 a začátek roku 2022 se na Instagramu hemžil jako každým rokem více či méně retušovanými fotografiemi a většinou méně originálními přáními. Výjimkou byla ale oblíbená zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková. Z její novoroční fotky totiž spíše mrazí.

Jak je všeobecně známo, dcera Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka prožila během svého teprve šestadvacetiletého života mnohá trápení.

Rakovina prsu a chemoterapie

V roce 2016 si samovyšetřením přišla na nezhoubný nádor. Vše vypadalo, že bude v pořádku. V roce 2019 jí byl ovšem zjištěn nádor zhoubný a ona musela podstoupit sadu chemoterapií.

Anička je známá svou statečností. Kvůli osvětě se nebála o nemoci otevřeně mluvit a během chemoterapie se objevovala na veřejnosti bez paruky.

Přiznala strach z recidivy

Jak ale ukázal její první instagramový příspěvek roku 2022, Anička si moc dobře uvědomuje, že s touto diagnózou nikdy nemůže mít jistotu, že se nemoc nevrátí, což je samozřejmě ohromná psychická zátěž.

„Nedávno mě z ničeho nic přepadl strašný strach z toho, že se mi nemoc vrátí. Jak jsem si myslela, že jsem statečná, tak v ten moment jsem byla jen uzlíček nervů,“ přiznala v komentáři ke své fotografii.

Na té je zachycena na silvestra roku 2019, tedy když byla uprostřed velmi náročné léčby. Není proto divu, že tehdy poslední den roku trávila v posteli, společně se svými kočkami.

Hlavně zdraví!

Zveřejněním této velmi osobní fotografie se rozhodla apelovat na své sledující kvůli jejich zdraví. „Myslete v roce 2022 hlavně na své zdraví, které opravdu máte jen jedno a není nic důležitějšího, než abyste zdraví byli,“ napsala.

„Protože když jste zdraví, můžete tu být na 100 % pro své blízké, svou lásku, práci a vše, co vás baví, bez jakéhokoliv omezení a problému,“ připomíná Slováčková a zdá se, že ví, o čem mluví.

Velkou oporou jí ale byli a jsou její fanoušci. Ti ani u tohoto příspěvku nešetřili obdivnými komentáři a přáli usměvavé zpěvačce především hodně zdraví.

Zdroj: Instagram, Marianne.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články