Anička Slováčková zazpívala v Náchodě. V zelených šatech působila usedle

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
anna slovackova
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Anička Slováčková se objevila jako zpěvačka na pódiu, kde vystupovala na akci Anděl mezi zdravotníky, která se konala v Náchodě. Kromě ní se v hotelu objevily i další celebrity.

Slováčková se rozhodla tento projekt podpořit a vystoupila zde jako zpěvačka. Zítra vydává nový videoklip k písni, ve které odhaluje svůj strach ze tmy a také noční můry, které ji trápí už od dětství. Do Hotelu U Beránka si vyrazila v zelených šatech.

Anička si oblékla usedlé šaty

Anička poslední dobou jen kvete. Daří se jí ve všech směrech a vypadá to, že pomalu odpouští také své mamince Dádě Patrasové, se kterou se ještě před několika měsíci nechtěla ani vyfotit.

Vadilo jí mediální propírání jejího vztahu s Felixem Slováčkem. Ani s jedním z rodičů nechtěla být spojovaná. Teď už je ale všechno v pořádku. Na své vystoupení si zpěvačka oblékla zelené šaty.

Na první pohled však její oblečení působí díky kostkovaného vzoru jako ubrus nebo zástěra od babičky. Mladá žena by si podle mnohých měla oblékat kousky, které jí budou nejen slušet, ale také zvýrazní přednosti, a naopak zakryjí nedostatky.

Nebojí se ukázat realitu

Vlasy si nechala rozpuštěné a zelené kostkované šaty doplnila světlými lodičkami. Na svou ruku navlékla náramek z korálků a prim na její postavě hrál hlavně úsměv, který rozdávala na všechny strany.

Zpěvačka, která má ve svých sedmadvaceti letech za sebou boj s rakovinou prsu, nehodnotí ostatní podle toho, jak vypadají. Naučila se vystupovat v přirozené kráse, a tak se prezentuje také na sociálních sítích.

Je velkou inspirací pro lidi, kteří se zákeřnou nemocí také bojují. Nebála se vyholit si hlavu a nenosit šátky, jak to dělají i jiní. Ukázala realitu, a nejen kvůli tomu u fanoušků boduje. Vidět ji můžete i jako herečku.

Zdroj: Profimedia

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články