Anička Slováčková zapózovala v plavkách v Chorvatsku. Pak si šla hrát na mořskou pannu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Anna Julie Slovackova
Zdroj: Nextfoto

Anička Slováčková si užívá dovolenou v Chorvatsku, ale ani zde nezapomíná na své fanoušky a instagram, o který se musí starat. Po práci však dokáže odpočívat a její největší zálibou u moře je hra na mořskou pannu.

Anna toho má v životě za sebou více než dost a mezi největší výzvy beze sporu patří rakovina, se kterou se statečně porvala.

Vymezuje se sama za sebe

Je herečkou a zpěvačkou, ale pro mnoho lidí navždy zůstane zejména dcerou Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka.

Právě slavní rodiče jí život moc neusnadňují, protože je skoro až těžké si vybrat, který z nich jí dělá menší ostudu.

Tatínek je známý proutník, který si vyhlíží mladé ženy ve věku své dcery a maminka má problémy s alkoholem, které vehementně popírá.

Anička však vždy prosí zejména o to, aby nebyla s rodiči spojována a mohla se veřejnosti prezentovat taková, jaká je ona sama.

A tak rozhovory s ní bývají otevřené. Nebojí se popisovat věci tak, jak jsou. Během léčby rakoviny se s fanoušky dělila nejen o šťastné chvíle, ale i o ty těžké.

Rakovina ji prý naučila zejména to, aby si užívala života. A to jí beze sporu jde. Minimálně fotky z dovolené tomu nasvědčují.

Mořská panna Anička

Anička si aktuálně užívá na dovolené v Chorvatsku společně se svou kamarádkou, která se chopila fotoaparátu, a vznikly hezké fotografie.

„Jakoby… strašně ráda bych vám řekla, že jsou to momentky, jak mě přátelé zachytili na pláži… ale realita je taková, že jsem jela na dovču s kamarádkou, která už mi nějakou dobu pomáhá s instagramem (protože já ty trendy moc nedávám), a tak to byl spíš regulérně photoshooting než náhoda,“ napsala k fotce na instagramu u kamenného domu u pláže.

Nutno podotknout, že Aničce to nikdy neslušelo více a její kamarádka za objektivem odvedla skvělou práci.

Po práci je však čas na zábavu a jak zpěvačka přiznala, tak si šla hrát na mořskou pannu, což prý dělá již 15 let na každé dovolené.

Zdroj: Instagram, autorský článek

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články