Anička Slováčková už pomýšlí na vdavky. Jenže ji zatím nikdo nechce

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Profimedia

Mít za rodiče Dádu Patrasovou a Felixe Slováčka je výzva. Jejich vztahové turbulence jsou propírány v médiích už mnoho let a není divu, že jejich dcera Anička je tímto velmi ovlivněna. Avantýry otce ji provázely dětstvím, stejně tak jako problémy její matky s alkoholem. Po odhalení vztahu Felixe Slováčka s Lucií Gelemovou se situace u nich doma dramaticky zhoršila a Anička si navíc prošla peklem, když jí diagnostikovali rakovinu. Ale právě tato nemoc jí pomohla vymanit se z negativního myšlení a je otevřena nové lásce.

Kvůli rodičům, které navíc během dětství vídala málo vzhledem k jejich pracovní vytíženosti, si v hlavě vytvořila představu, že partnerské vztahy jsou spíše na škodu.

Rakovina ji posílila

U Aničky více než u kohokoliv jiného platí, že „co tě nezabije, to tě posílí“. Rakovinu prsu jí diagnostikovali v době, kdy se média plnila fotkami jejích rodičů. Ti se předháněli v tom, kdo je šťastnější, a jejich fotky dost často byly za hranicí zdravého rozumu.

Otec se zamiloval do mladší umělkyně, matka situaci řešila alkoholem více než obvykle a zamilovala se do Itala Vita. To samo o sobě je více než těžké a Aničce navíc diagnostikovali rakovinu prsu.

O nemoci se rozhodla mluvit otevřeně a zpětně teď uvádí, že svého rozhodnutí někdy litovala. Její snaha byla upozornit lidi, že by neměli zanedbávat péči o sebe, a podpořit je v tom, aby chodili na vyšetření. Ale jak to tak bývá, ne všem to bylo po chuti. Našli se i tací, kteří si mysleli, že o nemoci mluví jen proto, aby se zviditelnila.

„Psali mi, ať na tu rakovinu už konečně chcípnu. Že jsem zrůda, která se tím snaží proslavit a podobně. Takové lidi je třeba ignorovat. Nesmíte dovolit, aby do vaší mysli pronikl jed, který vypouštějí,“ uvedla v rozhovoru pro iDNES.

Boj Anička vyhrála a nyní říká, že díky němu se naučila mít ráda a pochopila, co je v životě opravdu důležité.

Je připravena na lásku

„Myslím si, že mě ohledně partnerských vztahů rakovina dost vyléčila. Už předtím jsem přišla na pár momentů, kdy jsem ten názor samozřejmě změnila,“ uvedla pro Expres.cz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝓐𝓷𝓷𝓪 𝓙𝓾𝓵𝓲𝓮 𝓢𝓵𝓸𝓿𝓪𝓬𝓴𝓸𝓿𝓪 (@anna_julie_slovackova)

„Ona ta věta, že nevěřím na lásku, byla vytržená z kontextu. Bylo to řečeno ve smyslu toho, že tu pravou lásku momentálně nacházím v hloubce citu, jako může zažívat třeba máma ke svému dítěti, ale mě to vše kolem emocí spíše bolelo, než že by mi to pomáhalo. Ale jsem ráda, že to teď vnímám naprosto naopak. Láska je a bude, musí být, nebudeme my,“ uvedla na správnou míru sdělení, která se objevila v médiích.

V rozhovorech teď aktuálně Anička odpovídá právě na téma láska a vdávání. „Nemám ženicha, snoubence ani přítele. Mám dva kocoury,“ řekla pro Super.cz.

Zároveň však se smíchem dodává, že se na vdávání již cítí, jen není nikdo, kdo by si ji chtěl vzít.

Zdroj: iDNES, Expres, Super

Autor:  Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články