Anička Slováčková ukázala svou postavu v plavkách a prozradila recept na spokojené léto

od Nikol Kolomazníková
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Nextfoto

Anička Slováčková si na rozdíl od mnoha dívek v jejím věku starosti s postavou rozhodně nedělá. Hrdě se vystavila v plavkách na dovolené u moře, kam po čtyřech letech odjela společně se svým tatínkem Felixem Slováčkem.

Anna je na sociálních sítích velmi aktivní a pravidelně sdílí střípky ze svého života. Má za sebou základnu fanoušků a právě těm poradila, jak si užít nejen krásnou dovolenou, ale i skvělé léto.

Umíme to každá. Ale proč to dělat?

Stejně jako snad každá jiná žena či dívka se i Anička umí na fotce nastavit tak, aby její postava vypadala prakticky bez chybičky.

„Jak můžete i vy vidět, já ten svůj zadek, špíčky a stehýnka umím taky nahodit tak, že vypadám skoro jako nějaká modelka,“ napsala fanouškům na svém instagramovém profilu.

Vzápětí se ale pobouřila sama nad sebou a nad tím, proč bychom něco takového vlastně měli dělat. Aničce to přijde zbytečné.

„Ale koho by to bavilo držet celou dovolenou? A vůbec – koho by bavilo jet na dovolenou a řešit tam, jak má sedět, ležet a vypadat jen proto, aby vypadal dobře, ale nebyl sám sebou?“ pokračovala ve svém příspěvku.

Léto si musíme užít

Anička Slováčková si v poslední době procházela obdobími doslova jako na houpačce. Možná i to byl důvod, proč se na všechny ty věci točící se okolo dokonalé postavy dokáže podívat jinak.

„Mějte se rádi a jděte tak příkladem mladším generacím. Ten věčnej body shaming, kterej v nás je hluboko zakořeněnej, nezmizí jen tak,“ nabádala své věrné fanoušky, kteří jí pod příspěvkem nechávali stovky krásných komentářů.

Anička také nabádala k tomu, aby si všichni letošní léto užili. Podle ní bychom měli přestat řešit, jak vypadáme, ale měli bychom se umět mít rádi takoví, jací jsme.

Místo drastické diety zdravý selský rozum

Není se divit, že Anna díky tisícům fanoušků na svých sociálních sítí umí pohnout davem, dokáže jít příkladem a ovlivnit názory mnoha lidí.

Proto v závěru svého dlouhého příspěvku dodala ještě jedno přání, do kterého bychom se podle ní měli pustit společně.

„Pojďme se už hromadně vykašlat na všechny drastický diety a začít si spíš ordinovat zdravej selskej rozum do hlavy. Pohyb. Přírodu. A úsměvy na tváři, protože to je naše nejsilnější zbraň krásy,“ zaznělo na konci příspěvku.

Zdroj: Instagram, super.cz, stars24.cz

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články