Anička Slováčková ukázala, jak se natáčí náročné scény. Vypadá, jako kdyby ji přejel traktor

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
anna slovackova
Zdroj: Nextfoto

Anna Slováčková se proslavila hlavně díky roli Radky v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Bohužel její postava zažívá dost nepříjemných situací, se kterými se Anička někdy ztotožňuje.

Stejně jako její Radka, kterou hraje již několik sezón, se také v soukromí Anička potýkala se zdravotními problémy. Její seriálová postava nemohla dlouho najít toho pravého muže, navíc sexuální násilí a další problémy na sebe nenechaly dlouho čekat.

Anička se ztotožňuje se svou postavou

„No, to jsem zase dopadla. Ale práce našich maskérek super, co říkáte? To odličování byl teda pokaždé masakr. Pleť dostala pořádně zabrat,“ pověděla fanouškům Slováčková na instagramu.

„Tyhle scény jsme natáčeli v době, kdy jsem se uvnitř necítila vůbec dobře. A bylo to teda zatraceně náročný. Z jednoho peklíčka jsem přecházela do druhého. Ale v tom pracovním jsem se aspoň mohla stále těšit na všechny milované,“ prozradila Anička, která se pokaždé na natáčení velmi těší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝓐𝓷𝓷𝓪 𝓙𝓾𝓵𝓲𝓮 𝓢𝓵𝓸𝓿𝓪𝓬𝓴𝓸𝓿𝓪 (@anna_julie_slovackova)

Snímky jsou strašidelné, ale je to jen práce maskérů

Na snímcích ovšem vypadá velmi strašidelně. Je to dané tím, že zrovna natáčela scény, ve kterých byla napadena fyzicky. Práce maskérů je opravdu dokonalá, protože to vypadá, že skutečně dostala několik ran pěstí.

I fanoušci se vždycky bojí, co jejich Radku bude tentokrát čekat. Nemá to v životě jednoduché. Anička se ve skutečnosti potýkala se zdravotními problémy, docela nedávno porazila rakovinu. Nebála se o svém problému mluvit a možná tím zachránila i další ženy.

Podstupovala chemoterapie, vypadaly jí vlasy, ale rozhodla se nenosit paruky a ukazovat se na veřejnosti tak, jak skutečně vypadala. Stálo ji to mnoho úsilí. Nakonec spojila síly například s písničkářem Pokáčem, se kterým nazpívala píseň o plešatých hlavách.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články