Anička Slováčková ukázala dárek od Ježíška. Vzala si na to rudé krajkové prádlo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Profimedia

Každá celebrita se po Vánocích snaží pochlubit tím, co objevila pod stromečkem. Výjimkou nejsou herci, moderátoři ani hudebníci. Anna Slováčková je na Instagramu aktivní poměrně pravidelně, a fanoušci tak s napětím očekávali, co jim po Štědrém večeru předvede.

A zpěvačka nezklamala. Dva dny po Vánocích se na jejím profilu objevila fotografie, na které ukázala jeden ze svých dárků. Je vidět, že i u celebrit Ježíšek naděluje především praktické věci. Oblečení a obuvi totiž nikdy není dost. A Anna se pochlubila novými papučemi.

Nejen s nimi ale fanoušky dostala. Ukázala totiž fotku, na které působí možná až nezvykle svůdně a chlubí se mimo bot i svým spodním prádlem. Že by také dárek od Ježíška? Anebo jednoduše chtěla udělat snímek zajímavější? Fanoušci ho každopádně řádně ocenili.

Byli jste hodní?

„Papuče od Ježíška. Co jste dostali letos vy? Byli jste hodní?“ ptá se Slováčková v popisku příspěvku. Na fotce sedí u stolu, přes spodní prádlo má přehozenou jenom lehkou košilku a s nohou přes nohu ukazuje, jaké boty měla pod stromečkem.

Pózu doplnila tím, že přiložila k ústům hrnek s kávou a dělá, jako kdyby si nebyla vědoma toho, že na snímku ukazuje mnohem více než jenom boty. Je jasné, že zaujmout zpěvačka umí a že dobře tuší, jakých komentářů se od fanoušků dočká.

Slovy o tom, jak jí to sluší, se to proto pod fotkou jenom hemží. O nových botách se zmíní jen málokdo, mnoho lidí ale naráží na to, že Ježíšek byl u Slováčkové opravdu štědrý a nadělil jí oblečení, se kterým by mohla mít každého chlapa, na kterého si ukáže.

Sexy papuče

„Takové sexy papuče jsem nedostal ani nedaroval, asi jako většina z nás, co by nám ani zdaleka tolik neslušely. Navíc jako naháč jsem stejně radši bez papučí i všeho oblečení, vždy a všude, kde to jen trochu jde,“ směje se jeden z fanoušků. Dopsal za komentář několik srdíček a informaci o tom, že to Aničce sluší.

„Troufám si říct, že většina pánů si na první pohled žádných papučí nevšimla,“ píše další fanynka. A podle toho, jak se muži k fotografii vyjadřují, má nejspíš pravdu. „Jo, teď jsem si těch papučí už taky všiml,“ směje se například jeden z nich.

Jasné je to, že si Slováčková Vánoce užila a že svojí fotkou dala opožděný dárek některým svým fanouškům. Zaujmout je důležité a zpěvačka rozhodně ví, jak na to. Její nové papuče i krásnou postavu jí jistě mnoho fanoušků závidí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články