Anička Slováčková se zamilovala. Z kamarádství se stal vztah a zpěvačka září

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Profimedia

Anička Slováčková velmi trpí tím, jak se denně probíral vztah jejích rodičů. Felix se po sedmi letech vrátil k Dádě Patrasové a oba začali plnit stránky bulváru. Nyní to ale vypadá, že je zamilovaná.

Slováčková je v posledních týdnech jako vyměněná a jenom září. Možná za to může znovuobnovený vztah jejích rodičů, ale možná to také může být tím, že se zamilovala. Jak je to doopravdy? Anička zatím sama nic takového nepotvrdila. Randit by však měla se svým velkým kamarádem.

Přátelství, které přerostlo v lásku?

Mezi zpěvačkou a jejím kolegou Milanem Peroutkou vždy panovaly úžasné vztahy. Přátelství je pojí už několik let a podle všeho to vypadá, že přerostlo v obrovskou lásku. Je to vidět především na Aničce, která rozkvetla a po náročných obdobích působí tak, že je zase spokojená.

Anička sama nic takového nepotvrdila, ale známý zpěvák a herec měl pro magazín Naše hvězdy přiznat, že už není sám. „Málokdo se mnou vydrží. Tak ale přiznám se, mám vztah,“ řekl. To Anička je pro Milana velmi blízký člověk a on ten, který při ní stojí i v nejtěžších situacích, napsal Aha!

Peroutka byl jedním z prvních lidí, kterým se Anička svěřila, že má zdravotní komplikace. Neváhala mu zavolat, že jí diagnostikovali rakovinu. „Myslím, že dobře ví, že jsem tu pro ni,“ měl říci Peroutka o nejtěžší situaci v životě zpěvačky.

Anička si s Peroutkou rozumí, hodili by se k sobě

Spojuje je nejenom láska k hudbě a herectví, ale také mají stejný smysl pro humor, náročnou práci a životní nadhled. Mají na život podobný názor a to nejsou jediné věci, které je spojují. Zatím ale ani jeden z nich oficiálně vztah nepotvrdil, ovšem mnoho fanoušků by bylo nadšených.

Aničku můžete vidět v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde nedávno natočila velmi náročnou scénu, ve které ji znásilnil kolega. Je to téma, které se tak často neotevírá, a proto je Anička ráda, že mohla pomoci v osvětě alespoň takovým způsobem.

Anička s jejím bratrem velmi trpěli tím, jak se v médiích řešil vztah jejich rodičů. Přiznala, že se od nich v tomto případě distancuje a odmítala odpovídat na otázky na toto téma. Situace se doma sice uklidnila, ale ona má stále odmítavý postoj.

Zdroj: ahaonline.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články