Anička Slováčková radí nezadaným, jak uspět na Valentýna. Její taktika ale nebude pro všechny

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Profimedia

Anička Slováčková je zpěvačka a herečka, která si ve svém mladém věku už prošla mnoha věcmi. I tak ale neztrácí smysl pro humor, který ráda předvádí na internetu.

Na sociálních sítích je Anička velmi aktivní a není divu, že se rozhodla sdílet příspěvek i kvůli svátku zamilovaných – Valentýnu. Tentokrát pobavila své sledující na instagramu, protože radí lidem, kteří jsou sami, jak sbalit svou vyvolenou nebo vyvoleného. A zvolila pro to velmi zvláštní způsob.

Zkusíte tento trik na někoho, kdo se vám líbí?

Anička je především zpěvačka, ale ráda se účastní i jiných projektů, například na podporu zvířat nebo nemocných lidí. Sama si prošla rakovinou a ví, co taková nemoc obnáší. Rozhodně se ale nevzdala, nyní už je zdravá a může se o tomto tématu s lidmi bavit.

Dokonce s písničkářem Pokáčem natočila píseň, kde se hovoří o tom, že není ostuda, když člověk nemá vlasy. Oba je sice nemají/neměli z jiného důvodu, výsledek je ale stejný – to je prostě život. Anička teď svým fanouškům nabízí několik tipů, jak vyzrát na samotu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝓐𝓷𝓷𝓪 𝓙𝓾𝓵𝓲𝓮 𝓢𝓵𝓸𝓿𝓪𝓬𝓴𝓸𝓿𝓪 (@anna_julie_slovackova)

A protože je Valentýn, chce poradit těm, co ještě nikoho nemají, aby vyzkoušeli, jak svého vyvoleného zaujmout. Zvolila k tomu formu videa, na kterém je všechno dobře vidět. Anička sedí před kamerou a dělá jen to, co jí říká muž v audio nahrávce. A budete se divit, co všechno se dá dělat s obličejem.

Anička ukazuje, že svůj život miluje

Anička nejdříve cudně, následně svůdně kroutí očima, následně posílá sladké polibky, ale také ukazuje, jak by zaujala svým francouzským polibkem. Nakonec celé video vrcholí tím, že člověk vypadá jako blázen, pokud se tímto videem bude řídit.

Fanoušci jsou ale nadšení, protože všichni milují Aničky humor. Nedávno se třeba ukázala u kulečníkového stolu a psala, že pochopila, proč má smůlu v lásce – protože dvakrát vyhrála v kulečníku.

Přiznala, že věří na pořekadla, ale velmi jí to ovlivňuje život a bude se snažit myslet raději pozitivně než na to, co se může stát. Své fanoušky tak dále zásobuje fotkami ze soukromí a ráda mluví o problémech všedního života.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články