Anička Slováčková prošla velkou proměnou. Má nový barevný účes

od Nikol Kolomazníková
< 1 minuta čtení
Anicka Slovackova
Zdroj: Nextfoto

Anička Slováčková svůj život ráda sdílí s fanoušky na sociálních sítích, kde je poměrně aktivní. V poslední době byla v hledáčku veřejnosti kvůli problémům s alkoholem, které má její maminka Dagmar Patrasová, před časem zase proto, že si prošla nepříjemnou nemocí.

Anička nás už několikrát přesvědčila o tom, že si život užívá plnými doušky a je otevřena různým změnám. Nyní své fanoušky překvapila viditelnou změnou image.

Díky novému účesu prokoukla

Je horké léto, které si Anička užívá, a k létu patří barvy. Ty se dcera Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka rozhodla zakomponovat i do svého účesu.

Na premiéru filmu Elvis, který mapuje hvězdnou kariéru krále rock’n’rollu, vyrazila s úplně novým účesem, který doslova hýří barvami.

Její ofina teď hraje v odstínech růžové a fialové a musíme říci, že díky této proměně vizáže Anička Slováčková neuvěřitelně prokoukla.

5 minut před a 5 minut po

Anička se s novým účesem pochlubila i na svém instagramu, kde sledujícím ukázala dvojici fotografií ve stylu „5 minut před a 5 minut po“.

„5 minut před koncertem vs 5 minut po návratu z párty týdne. BALANC!!!“ napsala Anička ke svým fotografiím, pod kterými ji fanoušci zasypali komentáři, že jí to moc sluší.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články