Anička Slováčková promluvila o alkoholismu své matky. Chodily jí kvůli němu ošklivé zprávy

od Nikol Kolomazníková
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Profimedia

Anička Slováčková není jen zpěvačka a herečka, kterou diváci mohou sledovat například v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Je to také dcera dvou známých osobností – herečky Dagmar Patrasové a muzikanta Felixe Slováčka.

Kolem této rodiny se v poslední době pozornost bulváru točí ostošest, což určitě není příjemné. Zejména pak alkohol maminky Dády Patrasové je častým tématem. Anička se rozpovídala, jak tento problém vnímá, a prozradila i to, jaké má plány na prázdniny.

Motat se okolo toho nikomu neprospívá

Když měla Dáda Patrasová v květnu tohoto roku nehodu, bulvár se na ni vrhl doslova jako sup na kořist.

Podle všeho za volantem seděla právě Dáda, kolem které se okamžitě začaly šířit zprávy o tom, že má problémy s alkoholem.

To se samozřejmě dotýkalo nejen jí samotné, ale také Felixe Slováčka a nepochybně i jejich dcery Aničky Slováčkové. Ta se v rozhovoru pro server iDnes rozpovídala o tom, že jí neustálé se motání okolo tématu přijde zbytečné.

„Všichni chytrý lidí víme, že to, že se do toho bulvár neustále motá, ničemu neprospívá. Myslím si, že to vědí i ti, co o tom píšou. Já chápu, že je to práce těch lidí. Vybrali si ji sami,“ řekla pro iDnes.

„Nikomu to nikdy neprospělo. Evidentně to neprospívá ani mojí mámě, takže já se k tomu nechci veřejně vyjadřovat. Ne kvůli tomu, že bych s tím nic nedělala, ale kvůli tomu, že vím, že to ničemu nepomůže, když o tom něco veřejně řeknu,“ dodala upřímně.

Bouchly jí nervy

Když k nehodě v květnu tohoto roku došlo, Anička Slováčková se nejdříve držela stranou. Nijak se nevyjadřovala, jenže poté jí bouchly nervy.

I ona se tehdy stala terčem nevyžádané pozornosti, dokonce jí chodily ošklivé zprávy na její sociální síť Instagram.

Co plánuje na léto?

Léto má Anička Slováčková spíše pracovní než dovolenkové. Přiznala, že ji čeká hodně koncertů společně s její kapelou, které byly poslední tři roky kvůli covidu nemožné.

Také se rozpovídala o tom, že mají rozdělané nové album, na kterém chtějí během léta pracovat. I tak si ale krásná Anička jistě najde čas i na to, aby si odpočinula, a léto si jistě užije na maximum.

Zdroj: Blesk, iDnes, Šíp

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články