Anička Slováčková oslavila narozeniny a bilancovala uplynulý rok. Také se pochlubila snímkem z dětství

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
anna slovackova
Zdroj: Nextfoto

Zpěvačka Anička Slováčková slaví 27. narozeniny a na to konto se svěřila fanouškům na instagramu, jak se aktuálně cítí. Přiznala, že se nenaučila mnoho nových věcí.


Anička musela během uplynulého roku sledovat hlavně návrat Felixe Slováčka k její mamince Dádě Patrasové. Médiím několikrát vysvětlovala, že se k jejich obnovenému vztahu nebude vyjadřovat. Fanouškům ale poděkovala za důvěru a energii, kterou jí dávají.

Anička už myslí na budoucnost

„V tomhle roce se toho zase stalo tolik… Pár ‚věcí‘ jsem našla, pak ztratila a pak zase našla v momentě, kdy jsem našla sama sebe. Chtěla bych napsat, že jsem si třeba konečně přestala kousat nehty, vypracovala si pekáč buchet, přečetla 10 knížek nebo se naučila nějakou novou aktivitu…“ začala zpěvačka svůj příspěvek.

„Vlastně jo! Začala jsem vyrábět lapače snů, náramky, svíčky a chodit na keramiku… To je můj budoucí business. Ale nejdůležitější je to, že i přesto, jakej jsem byla v šestadvaceti mimoň, tak při mně stále stojí ti stejní lidé, které mám ráda a kterých si vážím a za který bych se i další rok rvala,“ vyznala se.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝓐𝓷𝓷𝓪 𝓙𝓾𝓵𝓲𝓮 𝓢𝓵𝓸𝓿𝓪𝓬𝓴𝓸𝓿𝓪 (@anna_julie_slovackova)

Na snímku z dětství s velkou houbou

„A taky to, že jsem byla celý rok zdravá. To, že můžu žít v zemi, kde nepadají bomby, mám rodinu v bezpečí a můžu žít svobodně. Za to ti, živote, děkuji. Bylo spoustu krásna. Bude ještě více krásna,“ dokončila.

Fanouškům nezapomněla také poděkovat. Ke svému příspěvku připojila ne úplně aktuální snímek, fotografii dětství. Na ní se tváří velmi důležitě, protože má v ruce obrovskou houbu. Blonďaté vlasy má sepnuté sponkami a na sobě má dlouhé modré šaty na knoflíky.

Fanoušci připojili několik gratulací a poděkovali také za její práci, kterou pro ně dělá. A snad je bude svým vystupováním a zpěvem těšit ještě dlouhé roky.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články