Anička Slováčková oslavila léto ofinou a novou barvou. Konečně má vysněný účes

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Slovackova Anna
Zdroj: Nextfoto

Za běžných okolností, pokud někdo není spokojen se svým účesem, zavolá ke kadeřníkovi a jde se nechat ostříhat. Herečky to ovšem tak jednoduché nemají. Potvrdila to na svém instagramu i Anička Slováčková, která o své návštěvě salónu dokonce natočila vtipné video.

Anna Slováčková patří mezi multitalentované umělce. Skládá hudbu, píše texty, zpívá s vlastní kapelou i s kapelou svého otce Felixe Slováčka a také hraje v seriálu.

Produkce jí zakázala změnit účes

Právě role zdravotní sestřičky Radky jí v poslední době přidělávala více radostí než starostí. Anna si totiž nemohla dovolit ani úplně základní věc, a to jít ke kadeřníkovi.

Jak si v pondělí postěžovala ve svých instagramových stories, její seriálová role jí nedovolila změnit účes více než půl roku! Není proto divu, že okamžitě po skončení natáčení běžela do kadeřnického salónu.

Konečně to udělala

Ještě u kadeřníka, s barvou nanesenou na hlavě, o tom na sociální síť dokonce natočila vtipné video. V něm vede dialog sama se sebou.

Jedno já jí v angličtině radí, aby to nedělala. Ona odpovídá, že to neudělá, že o tom jen přemýšlí. V závěru videa už je herečka s novým sestřihem a do kamery říká: „Udělala jsem to!“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝓐𝓷𝓷𝓪 𝓙𝓾𝓵𝓲𝓮 𝓢𝓵𝓸𝓿𝓪𝓬𝓴𝓸𝓿𝓪 (@anna_julie_slovackova)

K videu přidala trefný popisek. „Léto je tady. To se musí oslavit novým střihem. Děkuji z celého srdce za svou vysněnou ofinu i barvu,“ napsala na sociální síť.

Střih jako máma? To sotva

Pokud by si někdo myslel, že se se svou novou ofinu více podobá své mamince Dagmar Patrasové, velice by se mýlil. Účes mladé zpěvačky je zcela jiný a nutno dodat, že jí moc sluší.

Barvu zvolila blond s lehkým nádechem do růžové a oranžové. A zmíněná ofina je o moc vzdušnější a delší, než jakou nosí většinu života její maminka Dáda.

Zdroj: Frekvence1, Instagram,

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články