Ani partner, ani milenec. Neuvěříte, že tento fešák je synem rosničky Karly Mráčkové

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
karla mráčková. 1
Zdroj: Profimedia

Jedna z nejznámějších českých moderátorek počasí vypadá pořád stejně. Jako by vůbec nestárla. Nejvíce se ale věk ukáže na dětech. Neuvěříte, že tenhle dospělý sympaťák je její syn.

Karla Mráčková je v srdcích diváků známá jako rosnička. Počasí už ale čtyři roky neuvádí. Na obrazovkách jsme ji mohli vídat neuvěřitelných dvacet tři let.

Aktuálně pracuje jako tisková mluvčí České zemědělské univerzity.

Svatba v osmnácti

Karla Mráčková má léta stabilní vztah s manželem Josefem, kterého si vzala před třiceti lety na zámku v Roztokách u Prahy v pouhých osmnácti letech. První syn se jí narodil rok po svatbě.

Pár má spolu tři děti, syna Nikolu, syna Maximiliana a dceru Carlu. Děti mají mezi sebou větší věkové rozestupy. Synové už z rodinného hnízda vyletěli a Karla si doma užívá dvanáctiletou holčičku.

Zdroj: Profimedia

Syn Nikola

Nyní devětadvacetiletý syn Nikola dělá mamince občas garde na společenských akcí a vždy vyvolá zájem veřejnosti.
Málokdo by tušil, že tento muž je jejím synem, a ne partnerem. Karla vypadá na svůj věk výborně a syn, který má již také trvalý vztah, by ji zanedlouho mohl udělat babičkou.

Karla je aktivní také na sociálních sítích a ráda zveřejňuje fotky z rodinných výletů a domácí pohody během korona krize. Na to, že za dva roky oslaví padesátku, strčí do kapsy i své o dekádu mladší kolegyně.

Autor: Naďa Brožová


Související články