Ani napodruhé to nevyšlo. Bagárová potvrdila rozchod s Muradovem, přesto vypadá šťastně

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Bagarova Monika
Zdroj: Profimedia

Spekulovalo se o tom už několik týdnů a nyní je jasno. Monice Bagárové a zápasníkovi MMA Makhmudu Muradovovi to ani napodruhé nevyšlo. Krásná zpěvačka to potvrdila ve svých instagramových stories. Ale vypadá to, že tentokrát nijak zvlášť nesmutní a se situací je zcela smířená.


Účastnice první řady Česko Slovenské SuperStar a uzbecký bojovník spolu žili čtyři roky. Mezitím se jim narodila dcera Rumia, která nedávno oslavila druhé narozeniny.

Mach byl stále pryč

Během tohoto nepříliš dlouhého vztahu se stihl pár už jednou rozejít, a to loni těsně před Vánoci. Nakonec se k sobě ale vrátili a snažili se vztah udržet.

Zřejmě to ale nebylo příliš reálné. Mach se totiž intenzivně věnoval svému podnikání i zápasům v Uzbekistánu a do Čech příliš často nejezdil.

O rozchodu se spekulovalo už delší dobu

O tom, že mezi dvojicí není něco v pořádku, se spekulovalo dlouho. Bojovník totiž na svém instagramu zveřejnil fotku s dcerou, po Monice však nebylo mezi snímky ani památky.

Pár se ve společnosti už vůbec neobjevoval společně. Příkladem byl i letošní filmový festival v Karlových Varech, kam dorazila Monika s dcerou jako už tradičně sama.

Společný život už jim nedělá radost

Ke svému vztahu se nechtěla mladá zpěvačka příliš vyjadřovat. Nyní ale konečně kápla božskou na svém instagramu, prohlášení ale vložila do stories, které po 24 hodinách zmizelo.

„Chtěla bych vám oznámit, že spolu s Machem nežijeme. Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost,“ napsala na sociální síť Monika.

„Jsme lidi, máme city, věříme, doufáme, děláme chyby…“ doplnila na závěr. Z rozchodu si ale údajně hlavu příliš nedělá. Hlavní pro ni nyní je, aby byla spokojená její malá dcera.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články