Angie Mangombe se připravuje na svatbu a diví se, jak ten čas letí. Kritiku od maminek nebere vážně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Angie Mangombe
Zdroj: Nextfoto

Angie Mangombe a Pepa Kůrka plánují svatbu. A do toho neustále čelí kritice od maminek, které mají pocit, že se dvojice dostatečně nevěnuje svému synovi. Pár si totiž velmi často užívá společné chvíle a syna jim neustále někdo hlídá.

„U každého rozhovoru je typická otázka, kde je náš syn,“ přiznala Angie pro Expres během návštěvy v muzeu piva. Doplnila ale, že pro syna už má velký dárek k Vánocům a je vidět, že jí na něm záleží. A stejně tak i Pepovi.

Sama si prý přeje pod stromečkem najít poukaz na nějaký hezký wellness pobyt. A to, že se opět bude psát o tom, jak si vyrazili ve dvou na víkend bez syna, to Angie nijak netrápí. Ona sama nejlépe ví, kolik lásky chlapci dává.

Plánují velkou svatbu

„Zvažoval jsem tu žádost o ruku už déle. Bylo nám vytýkáno, že dítě je nějakým pojítkem našeho vztahu, ale tak to rozhodně nebylo. Takhle to nefunguje nikdy, nebyl to důvod toho, proč spolu zůstáváme. Požádat o ruku jsem ji chtěl, protože to tak cítím,“ říká Pepa pro Blesk.

Doplnil, že svatbu plánují s Angie velkou. Očekávají zástupy novinářů a nevadí jim to. Jsou prý slavní a dělají to, co dělají. Nemají tak důvod držet cokoli pod pokličkou.

Co se to děje s časem?

Angie se na svatbu těší, zároveň si ale uvědomuje, že čas utekl velmi rychle a její život se v poslední době výrazně změnil.

„Co se to děje s tím časem? Najednou se člověk vzbudí a místo toho, abych se opíjela do němoty každej pátek v klubu, řeším výběr svatebních šatů s dítětem na krku,“ směje se na instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Angeli Mangombe (@angie.mangombe)

Dodává, že se svým nastávajícím vybírají také nové spotřebiče do bytu a chodí spát vyčerpaní už v 8 hodin večer. „Nic, děti moje, mládí jsem si užila. A to na 110 %. Takže je čas se usadit a jsem ráda, že na to usazování jsem si vybrala super parťáka na život,“ doplňuje.

V komentářích se dočkala mnoha pochval týkajících se nejen toho, že s Pepou skutečně tvoří dokonalý pár, který bude do konce života jistě šťastný. Milé vzkazy směřovaly také k výběru svatebních šatů. Je jasné, že na velký den už se nevěsta velmi těší.

Zdroj: Instagram, Expres, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články