Angelina Jolie si pořídila nová prsa. Své fanoušky ale spíše vyděsila

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Jolie Angelina
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock

Angelina Jolie si za posledních 15 let užila opravdu „své“. Osud ji nešetřil a uštědřil jí několik pořádných ran. Což se přirozeně odrazilo i na jejím vzhledu. Vyhublá herečka ale nyní překvapila své fanoušky velikostí svého zřejmě nového poprsí. Ta se k ní totiž vůbec nehodí.


Angelina Jolie je talentovanou hollywoodskou herečkou, se kterou se ale osud ani trochu nemazlí. Její náročné životní období začalo už v roce 2007.

Kvůli prevenci rakoviny o prsa přišla

Tehdy jí na rakovinu prsu zemřela matka a za šest let podlehla stejné diagnóze i její teta. Lékaři navíc u Jolie zjistili přítomnost vadného genu, který toto onemocnění ve značném počtu případů způsobuje.

Americká hvězda si tak nechala provést dvojitou mastektomii, při které jí byly odebrány obě prsní žlázy. Místo nich si pak nechala vložit prsní implantáty.

Nová prsa zcela jistě zaujmou

Jak ale vyplývá z aktuálně zveřejněných fotek, herečka zřejmě nedávno sáhla po implantátech nových. Jejich velikost ale budí trochu rozpaky.

Její nová ňadra jsou totiž o poznání větší, než byla ta předchozí. Na hereččině hubené postavě to ale nevypadá ani trochu dobře.

Jolie Angelina

Zdroj: Profimedia

Angelina za posledních pár let totiž velmi zhubla. Možná to bylo způsobeno jejím rozchodem a následným rozvodem s americkým krasavcem Bradem Pittem, ke kterému došlo v roce 2016.

Zřejmě nejvíce to bylo patrné v roce 2021, a to na premiéře jednoho z jejích filmů. Na červeném koberci tehdy vypadala doslova jako kostra potažená kůží.

Jolie Angelina

Zdroj: Gennaro Leonardi Photos / Shutterstock.com

Že by pokračování filmu o Laře Croft?

Na posledních fotkách už je sice trochu silnější, přesto je ale stále velmi štíhlá a její ňadra velikosti nejméně 4 se k ní vůbec nehodí.

Možná se ale jen herečka vrátila ke své roli v sérii Tomb Raider. Její původně počítačová postava Lara Croft měla úplně stejně disproporční postavu, jako má nyní sama Angelina.

Zdroj: Prima Ženy, Blesk, Týden

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články