Anežka Rusevová je k nepoznání. Na křest knihy dorazila v teplákové soupravě

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
anezka rusevova
Zdroj: Nextfoto

Anežku Rusevovou si všichni pamatujeme jako milou baculku ze seriálu Ulice, kde ztvárňuje dceru Lumíra Nykla. Herečka se však před nedávnem rozhodla zhubnout. A dnes je přímo k nepoznání.

Po zhubnutí nadbytečných 20 kilogramů se Anežka cítí velmi dobře. Nemohla se totiž na sebe po několika letech už dívat a rozhodla se, že se svým tělem něco udělá. Kromě Ulice si zahrála také ve Vinařích, kde ztvárnila poněkud nevzhlednou Máňu.

Nabrané kilogramy už nikdy nechce vidět

„Byl to pro mne šok. Ale koneckonců je to role a byla to pro mne dobrá příležitost, jak si ze sebe udělat legraci,“ řekla Rusevová pro Blesk. V Ulici ji pak můžete vídat již šestým rokem. A protože byla v televizi denně, jednoho dne se rozhodla, že s kilogramy navíc skoncuje.

„Prostě mě ty pneumatiky na břiše začaly dost obtěžovat! Přestala jsem se cítit hezky a začala vidět, co jsem dřív vidět nechtěla…“ prozradila. Teď se ale cítí jako znovuzrozená a neváhala se nechat zvěčnit třeba jako řecká bohyně v bílých šatech.

Křest knihy brala jako pohodovou akci

Anežka nedávno vyrazila na křest knihy Daniela Krejčíka Nadělení, který probíhal ve Werichově vile. Daniel Krejčík se totiž rozhodl popsat svůj sen, který si splnil koupí zámku se svým partnerem. Zámek již nějakou dobu prochází rekonstrukcí, a Krejčík si tak uvědomil, že to není jen pohádka, ale také tvrdá dřina.

Kromě Rusevové na křtu nemohl chybět také přítel Krejčíka Matěj Stropnický a dorazila také jeho sestra Anička Stropická. Na akci pravděpodobně nebyl určen večerní dresscode, proto se osobnosti, které na akci dorazily, neoblékly do honosných rób, ale zvolili ležérní oblečení.

anezka rusevova

Zdroj: Profimedia

Také Anežka si na sebe neoblékla žádné šaty, rozhodla se tentokrát pro sportovnější styl. Světlá mikina, khaki zelené kalhoty a obyčejné tenisky z ní sice hvězdu večera neudělaly, ale cítila se dobře. Akce byla navíc komornějšího rázu.

S novou postavou je pro některé fanoušky téměř k nepoznání a i v obyčejném téměř teplákovém kompletu vypadá skvěle. A hlavně spokojeně. Shozené kilogramy totiž dle svých slov už rozhodně zpátky nechce.

Mám pocit, jako bych s těmi 20 ztracenými kily omládla o 20 let! Nojono, vrásky a šediny asi nezastavím, ale kašlu na ně!“ svěřila se fanouškům na instagramu.

Zdroj: Blesk, Instagram, Profimedia

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články