Anetu Krejčíkovou počasí nepřekvapilo. Dceru oblékla do podzimního outfitu od hlavy až k patě

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Aneta Krejcikova
Zdroj: Nextfoto

Je dvojnásobnou maminkou a navíc stíhá ještě pracovní povinnosti. Její děti jsou věkově velmi blízko u sebe, a tak se není čemu divit, že to na ni občas prostě padne. Ale je maminka, tak se vždy sebere a funguje dále. A stíhá i včas vybavit děti na podzim!

Dvakrát na ni padl splín

Synovi Benovi jsou 3 roky a malé Antonii rok. Děti se herečka nebojí ukazovat na svém instagramu. Z jejích fotek pak sledující mají pocit, že jí mateřství velmi vyhovuje a užívá si jej bez problémů.

Že ale instagram a realita bývají někde jinde, potvrdila sama Aneta, když přiznala občasné splíny.

„Během doby, co jsem ‚doma s dětmi‘, jsem měla větší depku dvakrát,“ prozradila svým sledujícím.

„První, to když jsem se dozvěděla, že velká hlavní role v připravovaném muzikálu u nás v divadle, kterou jsem brala jako velký comeback, se neuskuteční. Přišla jsem si stará a k ničemu – jeden večer,“ pokračovala.

„Druhá – četla jsem si anketu krátce po tom, co mi bylo 30, což jsem ani pořádně neoslavila, ‚30 pod 30‘ ve Forbesu. Pocit méněcennosti trval asi 40 minut, pak jsem asi musela jít mýt nádobí, přebalovat, mazlit, dělat velblouda, večeři…, zkrátka dělat maminku. Občas asi chceme víc. Víc od sebe, od ostatních, pro sebe i pro ostatní. A pak přijde nemoc a ta tě hodí zpátky k tomu, co je důležité, a chceš jediné – BÝT ZDRAVÝ,“ zakončila svůj příspěvek o svých slabých chvilkách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Krejčíková (@krejcikova.aneta)

Jinak si ale opravdu chvíle s dětmi užívá. Aktuálně je připravuje na podzim, který přišel dříve, než se čekalo.

Ahoj podzime

Také váš počasí venku zaskočilo? Ten podzim přišel rychleji, než jsme očekávali, a mnoho z nás ani nemá nakoupené potřebné oblečení.

To Aneta nezahálela a oblečení pro své děti nakoupila. Takže si mohli o víkendu dopřát pohodovou procházku, aniž by jim byla zima.

Dcera Antonie roste jako z vody a je roztomilost sama. A v krásném modelu s deštníkem ukázala, že z ní jednou bude pěkná parádnice.

A co vy? Stihli jste nakoupit podzimní oblečení? Nebo jste zavření doma a čekáte, až balíčky s teplým oblečením dorazí?

Zdroje: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články