Aneta Vignerová vzala roztomilého syna na rande a slíbila mu, že současná situace se ho bude dotýkat co nejméně

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Aneta Vignerova
Zdroj: Profimedia

Kolem rodiny Anety Vignerové je teď pěkně rušno. Její partner Petr Kolečko si našel za Anetu náhradu, herečku Denisu Nesvačilovou, a navíc modelku i se synem vyhnal z domu, ve kterém rodina žila.

Jedna rána za druhou

Život se dokáže změnit z minuty na minutu, o čemž se Aneta přesvědčila díky zradě od svého partnera.

Scénárista Petr Kolečko se k situaci postavil čelem, oznámil rozchod, který podle něj pro nikoho není překvapením, a přiznal vztah s Denisou Nesvačilovou.

Že věci nejsou úplně tak, jak uvedl, dokazovalo prohlášení Anety.

„Bohužel nevím, co k tomu říct, je to celkem rychlé. Teď jsem se dozvěděla, že mě někdo s někým podvádí. Každý domácí problém se řeší hlavně doma a ne v jiné posteli, tím to pro mě celé končí. Vidím to jako zbabělost chlapa,“ napsala ve svém prvním prohlášení modelka.

Šok to byl pro ni velký, ale tím její noční můra neskončila. Kolečko ji prý donutil opustit jejich barák, který sice zařizovali spolu, ale je psán pouze na scénáristu. Aneta chtěla v baráku se synem zůstat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Vignerova (@anetavignerova)

„Petr na stěhování naléhal a nabídl Anetě, ať si najde nový byt,“ řekl zdroj blízký modelce. „Má jí posílat jeden inzerát na pronájem bytu za druhým, aby si vybrala, kde by chtěla se synem bydlet. Finančně by se na tom podílel,“ dodal zdroj.

Společně vše zvládnou

Aneta nakonec nátlak nevydržela a z baráku odešla. Rozhodla se, že je pro ni nejdůležitější společný syn Jiříček a musí pro něj zajistit pohodové prostředí.

Že je Aneta rozhodnutá pro svého syna udělat maximum, dokazuje i nejnovější příspěvek na instagramu.

Aneta si společně se synem dala rande v kině a společný čas si očividně velmi užili.

„To bylo dnes randíčko. Jsi ten nejlepší kluk pod sluncem a spolu zvládneme úplně vše! Budu se ze srdce a všech sil snažit, ať se tě vše špatné, co se teď děje, co nejméně dotýká, a jsi stále tak šťastný, jako děláš každým dnem i mě,“ napsala k fotce.

Aneta tak dala jasně najevo, že syn je pro ni jedinou prioritou a nechce už dále řešit záletného expartnera.

Zdroje: CNN Prima news, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články