Aneta Vignerová ukázala plnější dekolt. Svým příspěvkem rozvířila spekulace

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
aneta vignerova
Zdroj: Profimedia

Modelka Aneta Vignerová žije se svým partnerem Petrem Kolečkem již několik let. Budou to už skoro dva roky, kdy se jim narodil syn Jiřík a udělal tak z páru šťastné rodiče. Už tehdy mnozí začali vtipkovat, že má Aneta o kolečko navíc. Teď to ale vypadá, že přibyde další.

Ačkoli nejsou ani sezdaní, ani dokonce zasnoubení, vypadá to, že jim všechno skvěle klape. Modelka, která se stala v roce 2009 Miss České republiky, se společně se svým partnerem stará o syna a často se pochlubí také nějakou tou společnou fotkou na Instagramu.

Nedávno ale přidala příspěvek, který překvapil celou řadu fanoušků. A poměrně jasně oznamuje, že rodina se rozroste o další malé kolečko. Vignerová se ani nesnažila nic skrývat a v příspěvku rovnou napsala několik slov přímo k věci.

Poznejte rozdíl

„Těhotenství. Najdi rozdíl,“ napsala Aneta Vignerová k fotce, na které kromě svého typického kouřového líčení ukazuje také svůj výstřih. Pravděpodobně chtěla poukázat na to, že se jí už možná dělá bříško, nebo spíše zvětšují prsa. Některé fanoušky ale spíše zmátla.

Mnozí totiž začali skutečně hledat rozdíly a celá řada si jich myslí, že má Vignerová nové líčení, nebo že si nechala udělat jiný účes. Pod snímkem se ale jinak objevují převážně gratulace, ke kterým se přidávají kromě fanoušků a fanynek i slavné kolegyně modelky.

Mezi komentáři se objevila například slova od herečky a režisérky Petry Nesvačilové, modelek Veroniky Kašákové, Kateřiny Průšové a Elišky Bučkové, nebo moderátorky Sandry Pospíšilové. Je jasné, že taková podpora se Vignerové musí číst jedna radost.

O dalším dítěti promluvila již dříve

Aneta Vignerová se k druhému miminku se svým partnerem, který mimo jiné stojí za seriálem MOST!, vyjádřila již dříve. Tehdy to ale vypadalo, že jeden potomek jim stačí. Minimálně její odpovědi na dotazy médií působily velmi vyhýbavě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Vignerova (@anetavignerova)

„Druhé dítě v plánu není, přece jenom má Petr ještě z předchozího vztahu dva syny, takže tři kluci nám stačí. Ale nikdy neříkej nikdy,“ vyjádřila se tehdy. Nikdo by asi nečekal, že se situace tak rychle změní. A není jasné, zda je to plánované, nebo zda k tomu došlo čistě náhodou.

Aneta i Petr teď nejspíš doufají, že to bude na tento pokus konečně holčička. Po třech klucích by si její partner nejspíš konečně přál trochu změnu a ona sama asi také doma nechce žít se třemi chlapy. Jak to ale nakonec dopadne, se teprve uvidí.

Zdroj: Instagram, Blesk, ahaonline

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články