Aneta Vignerová se ohradila vůči tvrzení otce svého dítěte. Stojí si za tím, že jí byl nevěrný s Denisou Nesvačilovou

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Vignerova Kolecko
Zdroj: Profimedia

Rozchod scenáristy Petra Kolečka a modelky Anety Vignerové je oficiálně potvrzen. Pohromadě pár neudržel ani jejich dvouletý syn Jiřík. Na tom, jakou roli v rozchodu hrála herečka Denisa Nesvačilová, se expartneři nedokáží dohodnout. Důvod rozchodu vidí každý někde zcela jinde.


Když se před pár dny objevily spekulace, že si scenárista Petr Kolečko, který má dvouletého syna s modelkou Anetou Vignerovou, začal s jednou ze „svých“ hereček, většina lidí to brala jako novinářskou kachnu.

Kolečko přiznal nový vztah

Nyní se ovšem ukazuje, že informace to byla pravdivá. Svůj vztah s mladou herečkou Denisou Nesvačilovou potvrdil deníku Blesk sám Kolečko. Potkat se měli při práci na společném projektu – seriálu Pálava.

„Mezi mnou a Denisou je něco čerstvého a krásného, a to je asi tak všechno, co vám k tomu můžu v tuto chvíli říct,“ vysvětlil deníku.

Vliv Nesvačilové na rozchod zcela vyloučil

„Denisa není důvodem rozchodu,“ uvedl ještě scenárista televizního hitu Most! Podle něj měly s Anetou problémy už delší dobu.

„Soužití muže a ženy je problematické, navíc u takových osobností, jako jsem já a Aneta, obzvlášť. Už delší dobu to opravdu problematické bylo a rozchod byl na spadnutí,“ vysvětlil ještě.

Vignerová to vidí zcela jinak

Ačkoliv se známá modelka nejprve příliš vyjadřovat nechtěla, srdceryvné vyznání jejího expartnera ji zřejmě přinutilo změnit názor. A servítky si tedy rozhodně nebrala.

nesvacilova kolecko

Zdroj: Profimedia

„Ano, byli jsme pár dnů rozešlí. Do včerejška jsem ale nevěděla, že do toho hned vstoupila jiná ženská. Myslím si, že ona byla skutečnou příčinou rozchodu a teď se to jen snaží zakrýt,“ řekla Aneta deníku Extra.

Podle jejích slov to vypadá, že partnerské problémy měli, Vignerová je ale zřejmě chtěla řešit a možná i doufala, že se vztah mezi nimi urovná. Kolečko to viděl zřejmě jinak.

„Partnerské problémy se řeší s partnerkou, a ne s jinou partnerkou. Když je někomu špatně ve vztahu, máte to řešit s někým, kdo je k tomu oprávněný, a ne, aby si vylíval srdce v jiné posteli,“ vysvětlila na závěr.

Oba bývalí partneři se nechali slyšet, že chtějí to nejlepší pro svého malého syna. Otázkou je, zda po těchto peripetiích najdou ještě vůbec společnou řeč.

Zdroj: Blesk, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články