Aneta Langerová veřejně poděkovala tatínkovi za podporu. Použila dojemná slova

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Aneta Langerova
Zdroj: Profimedia

Své rodiny si musíme vážit. Zvláště v případě, že nás podporuje snad v každém našem životním kroku a je pro nás životní inspirací v mnoha rozhodnutích. Své o tom ví i česká zpěvačka Aneta Langerová, pro kterou její otec znamená opravdu hodně.

Aneta Langerová, dnes čtyřiatřicetiletá zpěvačka, není jen výherkyní první řady soutěže Česko hledá SuperStar, ale také člověkem s velkým srdcem, který se snaží myslet na všechny kolem sebe. A své pocity vkládá i do písniček, kterými přináší úsměv na tváře mnoha lidí.

Jednou z posledních písní, kterou ukazuje lidem, jak je důležitá láska, je píseň s výmluvným názvem Jak krásné je být milován, kterou věnovala nejen společnosti Pomozte dětem a zazpívala ji na charitativním koncertu, ale i mnoha dalším lidem, kteří se cítí sami.

Pomáhat druhým se pro ni stalo smyslem života

Langerová je nejen skladatelka vlastních písní, zpěvačka a skvělá hudebnice s vlastní kapelou, ale také žena snažící se pomáhat na každém kroku. Po devět let byla dokonce patronkou projektu Světluška, Nadačního fondu Českého rozhlasu.

Ten se zaměřuje na pomoc nevidomým a slabozrakým a v roce 2005 se na koncertu Anety Langerové pro projekt vybralo přes 5 milionů korun. Ona se i nadále snaží účastnit akcí, které pomáhají.

Za své pěvecké výkony získala Langerová mnoho ocenění, mezi které patří mimo jiné objev roku v anketě Český slavík z roku 2004, o rok později pak ve stejné anketě získala cenu pro nejlepší zpěvačku roku. I v následujících letech se několikrát umístila v této i v jiných anketách na předních pozicích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Langerová (@langerova_aneta)

Tak jako pomáhá ona jiným, její otec vždy stál při ní

Pro Anetu Langerovou byl vždy a ve všem velkou oporou její otec. Ona ho podle vlastních slov miluje nade vše a nedávno se pochlubila společnou fotkou na svém instagramovém profilu.

„Myslím, že je důležité připomínat si, jak velkou oporou nám v životě jsou naši blízcí. Zdravíme vás s tátou, který stojí vždy při mně,“ napsala k fotce, na které se ona i její tatínek usmívají.

To, že svou dceru otec podporuje, je vidět i z toho, že má na sobě tričko s nápisem „Jak krásné je být milován“, který odkazuje právě na jednu z Anetiných nejnovějších písní.

Podporuje ji nejen rodina, ale i fanoušci

Aneta se celý život snaží dokazovat, že nikdo není na světě sám. Že lidé jsou všude okolo a vždy se najde někdo, komu na vás bude záležet. A ona sama má kolem sebe takových osob spoustu.

Fanoušci totiž stojí při ní a pod fotografii s jejím tatínkem píší jedině slova chvály. Většina z nich připisuje k příspěvku, že úsměvy Anety i jejího tatínka jsou okouzlující a že je jejich rodinná láska vidět na první pohled.

„Jsi úžasná žena, stále ti fandím,“ píše se v jednom komentáři. „Moc vám to s tatínkem sluší, přeji hodně štěstí,“ dodává další. Je vidět, že nejen rodinnou láskou je Aneta Langerová obklopena.

I v budoucnu má pravděpodobně zpěvačka v plánu podporovat všechny, kteří potřebují lásku, a pomáhat těm, kteří v životě neměli tolik štěstí. Určitě se ještě můžeme těšit na spousty krásných písniček, které Aneta představí.

Zdroj: Instagram
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články