Aneta Langerová řekla, jak to má s registrovaným partnerstvím a dětmi. Její slova mluví za vše

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
aneta langerova
Zdroj: Jan Zátorský / MAFRA / Profimedia'

Aneta Langerová se po výhře v prvním ročníku SuperStar dala na vlastní tvorbu a podle všeho z jednoho prostého důvodu: Své soukromí si střeží a nechce o sobě příliš mluvit. Dělají to za ni ale prý její písně, kterými vyjadřuje své názory. Občas ale do médií i nějaký ten rozhovor udělá.

I když je zpěvačka známá spíše tím, že do svého soukromí příliš média nepouští, veřejně se už před lety přiznala ke své homosexualitě a je o ní známo, že žije s partnerkou. I z tohoto důvodu ji fanoušci uznávají: Aneta dokázala říci pravdu, ale nerozebírat ji zbytečně nad rámec nutnosti.

Mnohé by ale stejně zajímalo, jak to má s názorem na registrované partnerství, nebo zda by si v budoucnu přála děti. K oběma těmto otázkám se zpěvačka vyjádřila, ačkoli jen velmi stručně. Děti podle všeho zatím nechce a do registrovaného partnerství se nežene.

Přála by si normální svatbu

Ačkoli jsou v České republice lidé i zákony k homosexuálům poměrně dobře postavené, celá řada věcí by se dala zlepšit. A to například to, že se prozatím stejnopohlavní páry nemohou brát. Mohou se sice registrovat, mají ale jako registrovaní partneři jiná práva než manželé a ani svatbu nemohou mít stejnou jako klasické páry.

Langerová s partnerkou tak prozatím o registrovaném partnerství neuvažují, kdyby se ale změnily zákony, nejspíš by o svazku přemýšlely. „Byla bych ráda, kdyby zákon prošel. To, že se lidé stejného pohlaví chtějí vzít, znamená stejně velkou lásku jako mezi mužem a ženou,“ prozradila pro Frekvenci 1.

„Ani jedno z toho bych neupřednostňovala. Myslím si, že každý člověk by měl mít stejné právo a mělo by mu být umožněno vzít si toho, koho má rád,“ dodala. Prozatím tak žijí s partnerkou jen na hromádce, a jak se to časem vyvine, se teprve uvidí.

Neplánují ani děti

Langerová by děti mít chtěla, vlastní ale zatím neplánuje. Podle všeho totiž kromě komplikované situace, kterou jako lesbička má, má kolem sebe také dost dětí, kterým dělá hodnou tetu a kterým se poměrně hodně s partnerkou věnují.

Langerová má totiž sourozence, kteří už děti mají. Když zemřela Langerové maminka, její starší sourozenci ji vychovávali a hodně jí pomohli, ona se tak teď snaží jim alespoň na oplátku pomoci s hlídáním ratolestí. Podle svých slov má kolem sebe dětí přímo dostatek.

Ačkoli tak Langerová o svém soukromí příliš nemluví, její fanoušci vědí ty důležité věci a zbytek se dá podle Šípu vyčíst z textů jejích písní. Na rozdíl od jiných finalistů soutěže, která ji proslavila, se totiž dala na dráhu zpěvačky, která si písničky skládá sama.

Zdroj: Frekvence 1, Šíp

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články