Aneta Langerová poprvé v roce 2022 pozdravila fanoušky a poslala jim vzkaz

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
aneta langerova
Zdroj: Jan Zátorský / MAFRA / Profimedia

O Anetě Langerové už není tolik slyšet, jak tomu bylo dříve. Vítězka historicky první série SuperStar o sobě nedává moc vědět, a to ani na sociálních sítích.

Aneta ale tentokrát sdílela na svůj instagram první příspěvek v novém roce, ve kterém pozdravila své fanoušky a sdělila jim, na co se mohou těšit právě co se týče koncertování a vystoupení, které Aneta chystá nejen na letní měsíce.

Aneta zvítězila už před 17 lety

Během své hudební kariéry vyprodává Aneta každoročně i velké haly a po jejích hudebních CD se vždy zapráší. Má velkou základnu fanoušků, ke kterým je ale na slovo skoupá, nedává moc rozhovorů a téměř vůbec se nebaví o svém soukromí.

Na podzim loňského roku tak překvapila oznámením, že ačkoliv jí je 34 let, nechystá se být maminkou, i když tomu i leccos nasvědčovalo. Kolem sebe má podle svých slov dětí dost a nehodlá na tom zatím nic měnit.

„V soukromém životě se mi daří velmi dobře a doufám, že to takhle bude trvat. Mám se hezky, mám skvělou rodinu, mám oporu kolem sebe, vždy tam pro mě někdo je. A zase naopak,“ řekla pro Aha! na konci listopadu Aneta.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Langerová (@langerova_aneta)

Zveřejnila snímek se vzkazem fanouškům

Na svůj instagram umístila snímek, na kterém se usmívá a v ruce má kytaru, kterou se chystá zase po několika týdnech oprášit. „Přeji příjemně prožitou lednovou sobotu, jaké krásné datum a co teprve, až bude únor, to bude dvojek!!“ pozdravila fanoušky.

„Zdravím vás všechny v novém roce a věřím, že jste nabrali sílu do letošního dobrodružství, ve kterém vám opět budou zářit 2 Slunce na různých místech naší milované domoviny. Já už oprašuji kytary a vyprávím jim, kam všude se letos podívají,“ těší se na nové koncerty zpěvačka.

„Těší se stejně jako já na vás, na cesty křížem krážem naší zemí, a hlavně na to, až bude na koncertech slunce svítit a hudba hrát, lidé si prozpěvovat a společná energie a vytvořená atmosféra nás přenese i přes nejvyšší hory, do prostoru, kde je snění dovoleno,“ můžete si přečíst v příspěvku.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články