Aneta Krejčíková se vrací do Ulice. Její Gábinu čeká žhavý románek s jednou z postav

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Krejcikova Aneta
Zdroj: Profimedia

Aneta Krejčíková se po třech letech vrací do seriálu Ulice. Její postava Gábiny Pumrové musela odjet nečekaně do Německa. Její představitelka totiž už více nemohla skrývat těhotenství, které se tehdy scénáristům příliš nehodilo. Nyní se populární postava opět ukázala v Čechách.

Postava Gábiny je u diváků Ulice velmi oblíbená. Ne vždycky tomu tak ale bylo. Sympatická herečka se v seriálu objevovala téměř od počátku. Její protivná a namyšlená puberťačka, která svedla svého učitele, tehdy ležela mnoha lidem v žaludku.

Naskočila zpět bez problému

To už jsou časy ale dávno minulé. Její představitelka je o patnáct let starší a o dvě děti bohatší. Změnit se tak musela i její postava. Podle herečky se však samotné natáčení pořadu příliš nezměnilo.

„Když jsem se sem vrátila, měla jsem pocit, jako kdybych točila před týdnem. A to jsem tu hrála naposledy, když jsem byla v sedmém měsíci s Beníčkem, takže to už budou skoro čtyři roky,“ uvedla v nedávném rozhovoru pro deník Blesk.

Bojovala o kariéru i s ex partnerem

Z Gábiny se tak stala odhodlaná mladá žena, která se jen tak ničeho nezalekne. Proti všem si vybojuje svou vysněnou práci módní návrhářky.

Když diváci naposledy Gábinu viděli, měla za sebou nepovedený vztah s velmi manipulativním partnerem. Scénáristé proto příliš nejásali, když jim její představitelka oznámila, že je těhotná. Nakonec se tedy rozhodli, že ji raději nechají odcestovat v rámci práce do zahraničí.

Seberealizace je nutná

To se ale protáhlo více, než se předpokládalo. Aneta totiž stihla porodit rovnou dvakrát. V roce 2018 se jí narodil syn Ben. Ani ne za rok blonďatá kráska opět otěhotněla. Na svět pak v roce 2020 přivedla dceru Antonii.

Do práce už se podle svých slov velmi těšila. „Stále ještě se snažím hledat zdravou symbiózu mezi mateřstvím a seberealizací. Ale cítím, že když mám příležitost vyvětrat si hlavu, tak se domů vracím nabitá energií, kterou mohu beze zbytku věnovat své rodině,“ svěřila se Blesku.

A podle webu Ahaonline.cz se má Krejčíková i diváci na co těšit. Postavu Gábiny zřejmě čeká vášnivý románek se seriálovým majorem Hermanem. Zamilované hrdličky to ale zřejmě nebudou mít tak jednoduché.

Zdroj: Ahaonline.cz, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články