Andrea Verešová vyznala lásku svému partnerovi a dceři Vanesse, která je její kopií

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: Profimedia

Andrea Verešová je především modelka, avšak v posledních letech si užívá hlavně rodinnou atmosféru. Se svými fanoušky sdílí radosti i starosti, ale především snímky ze svého života.

Ráda se pochlubí svou fantastickou postavou, stejně jako svými dětmi, partnerem nebo výrobky, které používá a zároveň propaguje. Tentokrát zveřejnila snímek se svým mužem, se kterým má dvě děti. Vyznání je velmi intimní a vypovídá o tom, že je Andrea šťastná.

S Danielem je pojí pevné pouto, na první pohled poznala toho pravého

Jak se Andrea vyjádřila na svém instagramu, svůj přístav našla právě ve svém manželovi Danielu Volopichovi, se kterým je v manželství již od roku 2007. Tvoří tak stabilní pár a ze vztahu pak vzešly dvě děti – dcera Vanessa a syn Tobias.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

„Jsi můj bezpečný přístav. Jsi důvod, proč se ráno probouzím. Dal jsi mému životu smysl. Když jsem tě poprvé viděla, hned jsem věděla, že budeš otcem mých dětí,“ zveřejnila Andrea k jejich společné fotografii. A ve vyznání pokračovala.

„Jsi ta nejlepší část mě. Držíš mě nohama na zemi, když létám v oblacích, a dodáváš mi sílu, když si nevím rady. Jsi moje spřízněná duše. A i když všechno není ideální, vím, že se na tebe můžu spolehnout a budeš nás vždy ochraňovat,“ netají se svou láskou modelka a bývalá miss.

„Jsi můj poklad, kterého se nikdy nevzdám,“ ukončila své milostné vyznání Andrea, která i po čtyřicítce vypadá naprosto dokonale. Přiznala ale, že svou postavu nemá zadarmo, musí na ní tvrdě pracovat a cvičí například při vaření nebo čištění zubů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

Perfektní postava je vykoupená denním cvičením

Svůj život si už neumí představit bez oblíbené jógy a také plavání. Cvičí každý den, aby se pak mohla vystavovat v plavkách, které toho mnoho nezakrývají. Občas sice schytá nějakou kritiku, ale sama se sebou je spokojená.

„Preferuji spíše lehká jídla, různé saláty, ryby nebo drůbež. Rodině samozřejmě vařím i klasická česká jídla, mám ráda polévky a různé omáčky s masem, které se dají ohřát i na druhý den,“ přiznala modelka pro idnes.cz. Na správnou stravu dbá i u svých dětí.

„Často peču bublaniny, bábovky, jablečný štrúdl nebo čokoládové brownies, což mají rády mé děti. Mám vlastní domácí pekárnu, tak občas upeču domácí chleba nebo rohlíky a místo klasické mouky používám ovesnou, žitnou nebo špaldovou,“ prozradila na sebe. Andrea totiž miluje vaření, pečení a vůbec čas v kuchyni.

Zdroj: Instagram, idnes.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články