Andrea Verešová vyrazila na luxusní dovolenou. Spokojenost z ní jen čiší

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Andrea Veresova
Zdroj: David Kundrát, Marek Pátek/ Czech News Center / CNC / Profimedia

Cestování je to, co lidem v období pandemie nejvíce chybělo. Naštěstí se pomalu začala rozvolňovat opatření a lidé se začali vracet na krásná místa v zahraničí. Podívejte se, kam se vydala známá modelka Andrea Verešová.

Andrea Verešová je Miss Slovenska, modelka, herečka a moderátorka. V minulosti vyhrála soutěž Elite Model Look a působila jako modelka v zahraničí. V minulosti také založila Nadační fond Andrey Verešové Pomáhejme dětem společně.

Několik let žila v zahraničí a spolupracovala se známými světovými značkami.

Dovolená v ráji

Andrea díky své kariéře procestovala kus světa. Na jejích sociálních sítích naleznete velké množství fotografií z předchozích cest, na které se vydala sama nebo s dětmi a manželem. Musíme však uznat, že poslední snímky doopravdy stojí za to.

Modelka si aktuálně užívá dovolenou na Seychelách. Na těch je stále kolem třiceti stupňů a Andrea této teploty využívá se vším všudy. Aktivity, které na ostrově provádí, by chtěl zažít úplně každý.

Pokud zrovna kráska nepózuje před fotoaparátem na pláži, vydává se vstříc dobrodružství. Na krásném ostrově si například pohladila želvu, meditovala na pláži, vyrazila na jízdu na kajaku nebo ukázala fotografii, na které si zakrývá tělo kloboukem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

Oslava v trochu jiném stylu

Před pár dny měl snad úplně každý zaplněnou hlavní stránku na sociálních sítích fotografiemi z oslavy Prvního máje. Andrea při této příležitosti přidala příspěvek se svými dětmi a dodala k němu poněkud zvláštní popisek.

Napsala totiž: „Trochu iná fotka ako by som si túto ročnú dobu predstavovala. Namiesto rozkvitnutej čerešne a zelenej lúky, máme za sebou suchý strom, sme na opustenom ostrove a cítime sa ako praví trosečníci… Závidenia hodné? Neviem. Myslím, že ani tak nezáleží na tom, kde sme. Dôležité je, že sme spolu, držíme pri sebe a podporujeme sa! A milujeme sa.“

Jak bylo výše uvedeno, kráska je i se svými dětmi na dovolené na Seychelách. A co víc by si mohla přát? Je jasné, že snad úplně každý by vyměnil rozkvetlou třešeň za pobyt v této luxusní destinaci. Andree přejeme, aby si zbytek dovolené užila, a již se těšíme na další příspěvky.

Zdroj: Instagram
Autor: Štěpán Pacík


Související články