Módní policie: Andrea Verešová ukázala krásný podzimní model. Jenže to vypadá, že si doma zapomněla kalhoty

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: Profimedia

Před týdnem začal na severní zemské polokouli podzim, a to nejen podle astronomů, ale také podle počasí. Podzimní plískanice jsou téměř na denním pořádku. Andreu Verešovou to však nemůže překvapit. Jako milovnice módy nedávno předvedla, jak je na toto období roku ve svém šatníku připravena.

Andrea Verešová měla k módě vždy velice blízko. Ačkoliv jsou její outfity někdy trochu moc, ten, který předvedla v pátek na svém instagramu, mezi ně rozhodně nepatří.

Hnědá je dobrá

Obléknout si model, ve kterém se nachází několik odstínů téže barvy, je tak trochu sázka do loterie, a většinou je k tomu potřeba alespoň trocha módního citu.

Andree Verešové se to ale povedlo na jedničku. Ve svém podzimním modelu pracovala s několika odstíny hnědé, které se navzájem krásně doplňovaly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

Základem modelu je opravdu krásný kabát a semišové vysoké kozačky. Ty mají velmi tenoučké podpatky, které vypadají moc pěkně a Andrea má náš velký obdiv, že se v nich dokáže bez obav pohybovat.

Bez kalhot

Pod kabátem je modrá košile, která je z velké části překryta pleteným kardiganem světle béžové barvy. Ten je navíc přepásán úzkým páskem, což je slušivé, Andree to krásně prodlužuje postavu.

Jediný malý problém máme s délkou košile. Bývalá slovenská miss má luxusní postavu a za své nohy se rozhodně stydět nemusí. Přesto si myslíme, že by košile měla být trochu delší.

Při pohledu na fotografii se totiž nemůžeme zbavit dojmu, že si doma zapomněla podstatnou část modelu, a to kalhoty. Ty ale do modelu jako takového nepatří. Pokud by však košile byla jen o několik centimetrů delší, kalhoty by rozhodně zapotřebí nebyly.

Baret jí příliš nesedl

Moc hezky působí také kabelka, která je rovněž hnědá, nejvíce se barevně podobá pásku, ale má jiný odstín než kabát a boty. Přesto do modelu zapadá.

Andrea vše doplnila ještě baretem, který je stejné barvy jako kabát. Tento doplněk se nám sám o sobě líbí a k modelu rovněž hezky ladí. Přesto však máme dojem, že slovenské krásce příliš nelichotí a zbytečně jí zkracuje obličej.

I přes tento nepatrný detail se nám model celkově velmi zamlouvá. Je na něm vidět, že je komplexní, promyšlený a do podzimních dní se ideálně hodí.

Zdroj: Instagram Andrey Verešové

Autor: Karolína Ševcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články