Andrea Verešová se vykašlala na svůdné prádlo a předvedla se s válečkem v kuchyni. Zkoušela recept od babičky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: Profimedia

Adventní období se přehouplo přes druhou neděli a pečení cukroví je v mnoha rodinách v plném proudu. A nezahálí ani celebrity. Ty, které mají doma děti, nebo alespoň nenasytného manžela, dobře vědí, že bez práce nejsou koláče. A mnohé slavné osobnosti se svou pracovitostí chlubí na Instagramu.

Andrea Verešová sice obvykle ukazuje sledujícím spíše fotografie v plavkách nebo svůdné modely, které dokazují, že se nestala modelkou pro nic za nic, tentokrát se ale pochlubila snímkem z kuchyně, na kterém se usmívá za tácem s cukrovím a válečkem v ruce.

I ona prožívá vánoční náladu naplno a snaží se pro svou rodinu i případné hosty napéci to nejlepší cukroví, jaké umí. Pochlubila se, že její nejoblíbenější je z receptu od babičky a milují ho nejen její děti. Jenomže to má prý hned několik háčků.

Zmizí dříve, než je nazdobeno

„Jak jste si užili 2. vánoční víkend vy?“ ptá se Verešová do začátku, aby rozproudila pod příspěvkem nějakou tu debatu. To se jí daří a celá řada fanoušků se hned začíná svěřovat se svými recepty a s aktivitami, které na Vánocích milují. Mezi většinou z nich převládá pečení.

„My jsme se rozhodli upéct naše oblíbené cukroví podle receptu od mámy. Děti se na to vždy těší a moc si to užívají. I když to většinou dopadne tak, že co se napeče, to se sní, aniž by se stihlo ozdobit. A něco se taky občas připálí,“ svěřuje se modelka.

Podle jejích slov toho pro návštěvy moc nezůstane. Ale i tak si prý říká, že vynaložené úsilí je důležité. A i když ne všechny kousky cukroví jsou dokonalé, ona si jeho přípravu užívá, protože cílem je především potěšit rodinu a nastolit vánoční atmosféru, což se jí daří.

„Takže, milé ženy, ať už děláte cokoli, přeji vám, ať se daří. Ať už to dopadne jakkoli, je nejdůležitější, že jste tomu věnovaly čas a dělaly to s láskou,“ přeje závěrem svým sledujícím. Ti jí za přání děkují a příspěvek odměňují srdíčky.

Napečeno, snědeno

„Já jsem upekla vanilkové rohlíčky, ale už je nemáme. Hlavně že všem chutnalo. Bude další dávka,“ směje se jedna z fanynek. Další přitakávají, že i u nich je to podobné a v rodinách, kde jsou děti, se jednoduše musí počítat s tím, že se peče na několik etap.

Verešovou tak může potěšit, že na své trápení není jediná. Některé fanoušky modelka překvapila tím, že kromě pózování před fotografy se dokáže také skvěle ohánět v kuchyni. „Tedy, voní to až sem k nám,“ obdivuje ji kdosi.

Je jasné, že modelka na Vánoce dodržuje celou řadu zvyků a svátky rozhodně prožívá naplno. Z její pozitivní nálady by si mnoho lidí mohlo vzít příklad. A jak jste na tom letos vy? Už máte napečeno, nebo dokonce napečeno i snědeno?

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články