Andrea Verešová sdílela inpiraci na podzimní outfit. Krátký kabát a boty na podpatku jí seknou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: Profimedia

Některé celebrity jsou slavné ve více zemích, a proto si přidávají na instagram příspěvky s dvojjazyčným popiskem. Andrea Verešová je ale originál, a proto se rozhodla jednoduše polovinu slov napsat anglicky, zatímco druhou sdělila fanouškům v rodné slovenštině.

Chystá se dobýt tento měsíc v černých barvách. Takové sdělení předala modelka svým sledujícím na instagramu společně s fotografií, na které se ukázala ve svém podzimním modelu.

Jak přesně takové dobývání měsíce října vypadá, to se nejspíš fanoušci dozvědí na dalších fotografiích, prozatím si ale musí vystačit s jednou, na které ukázala Andrea černé kalhoty, krátký černý kabát i boty na vysokém podpatku. To vše samozřejmě doplnila stejně barevně sladěnou kabelkou.

Připravena

„Jsem připravena dobýt nový měsíc v černém,“ napsala Andrea ke snímku. Tuto část popisku napsala v angličtině, nejspíš proto, že ve slovenštině nezní hláška tak dobře, jak by si přála. Na konec věty dodala černé srdíčko.

Druhou část sdělení poslala svým fanouškům v rodném jazyce. „Přeji vám úspěšný start do nového týdne.“ Její první černé a trochu temné vyjádření s druhým sluníčkovým přáním spolu sice úplně nesouvisí, to ale nejspíš Andree nijak nevadí.

Podařilo se jí zkombinovat dvě emoce a dva jazyky tak, aby její příspěvek dával co nejmenší smysl. I tak ale ukázala fanouškům, jak vypadá v černém kostýmku, a to očividně stačí k tomu, aby ji zaplavili milými komentáři.

Sexy kráska

Andrea ví, jak na fanoušky zapůsobit. Někdy stačí opravdu málo k tomu, aby sledující fotografii začali komentovat. Je pravda, že to modelce v černém sluší, a lidé se to nebojí dát najevo. „Hmmmm, slušivé,“ napsal někdo v jednom z komentářů.

„Velmi se mi líbíte, jste sexy kráska,“ napsal další fanoušek. Pravda je, že kdyby si nedělala Verešová s popiskem starosti, měla by komentářů nejspíš úplně stejně jako s dvojjazyčným moudrem, které přidala.

Stačila hodina na to, aby si příspěvek získal několik desítek srdíček a fanoušci vyjádřili své nadšení z toho, jak to modelce sluší. D

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články