Andrea Verešová relaxovala u bazénu. Podívejte se, co všechno neuhlídala

od František Olša
2 minuty čtení
Andrea Verešová
Zdroj: Profimedia

Meditace je skvělá věc na uklidnění a zlepšení nálady. Hluboký nádech a výdech, cítění svého těla a odstranění stresu je to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Stejně tak se rozhodla meditovat i známá modelka Andrea Verešová.

Andrea Verešová je Miss Slovenska, modelka a herečka. Několik let působila jako modelka v zahraničí, podepsala kontrakty se značkami jako Roberto Cavali, Chanel a Armani. Díky pobytům v zahraniční mluví plynně francouzsky a anglicky.

Vnitřní klid

Modelka si teď musí dát od cestování pauzu. Aktuální situace cestovní ruch pozastavila i na Slovensku. Každý by si myslel, že má Andrea na nějakou dobu utrum. To se ovšem nestalo a modelka se i nadále ukazuje v celé své kráse.

Na jednom z posledních příspěvků na svém instagramovém profilu ukázala, jak se udržuje v psychické pohodě a jaké místo je pro meditaci nejlepší. Modelka pro ni zvolila místo u bazénu a fanoušci měli možnost vidět více, než by chtěli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

V luxusních jednodílných plavkách modré barvy čerpala Andrea energii ze slunce. Pravděpodobně jí však byla u bazénu i trochu zima. Přes modré plavky jsou vidět vystouplé bradavky, které chtěly modelku varovat, že by se měla jít zahřát.

Show v Dubaji

Čtyřicetiletá modelka se také před nedávnem vydala do Dubaje, kde se zúčastnila velké události, na kterou ji pozval prezident sdružení českých podnikatelů sídlících ve Spojených arabských emirátech.

Dubaj je očividně velice oblíbenou lokací této krásky. Pravidelně si lítá užívat sluneční paprsky, před pár měsíci vyrazila i se svými dětmi Vanessou a Danielem. Děti má společně s manželem Danielem Volopichem, se kterým je ve sňatku od roku 2007.

Andrea však za sebou nemá pouze úspěchy z modelingového světa, ale také ze světa filmového. Objevila se například ve filmu Špindl nebo seriálech Kriminálka Plzeň a Svatby v Benátkách.

Modelka se aktuálně na sociálních sítích dělí o to, jaké produkty a výrobky má nejraději. Kdo by například nechtěl nosit  triko, které má Andrea Verešová?

Autor: Štěpán Pacík

Související články