Andrea Verešová promluvila o významu magie a ukázala fanouškům rozparek až do půli zadku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: Profimedia

Andrea Verešová už dříve zjistila, že méně je někdy více. Veřejně se přiznala, že své fotky před vkládáním na sociální sítě upravuje, a fanoušci jí dali kvůli tomu pořádně zabrat. Jak moc se poučila, jasné není, odvážné fotky ale jednoduše jsou její styl.

Nedávno se na Instagramu pochlubila fotografií, na které ukázala poměrně odvážné šaty, jak je ale vidět, fanoušci už jí odpustili a fotografie má vesměs pozitivní ohlasy. Až na pár jedinců, kteří mají za to, že je rozparek na zádech už trochu moc, se všem fotka líbí.

Andrea s ní navíc do světa poslala také poselství, které mnoho lidí ocenilo, a ona se tak může těšit tentokrát především z milých zpráv a komentářů. Co si o jejím nejnovějším modelu na Instagramu myslíte vy? Bezpochyby je třeba uznat, že Andrea je kráska, která si tohle může dovolit.

Stačí se rozhlédnout

Andrea fanouškům ukázala svůdnou pózu v dlouhých šatech, ze kterých jí jsou vidět celá záda a možná i něco víc. S přirozeností, s jakou to snad dokáže jenom ona, proměnila tento model v ukázku něčeho, co fanoušky uchvátilo.

„Neobyčejná magie je protkaná obyčejným životem. Stačí se rozhlédnout,“ přidala k fotce citát, kterým si získala i ty, pro které nestačila pouze fotografie. Navíc ho pro jistotu napsala dvoujazyčně, aby ohromila i své zahraniční fanoušky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

Andrea jednoduše ví, jak na svém Instagramu zapůsobit. A i když někdy se to ne všem líbí, většina se jí zastane. Z negativních komentářů si tak modelka nic nedělá a snaží se hledět spíše kupředu, aby udělala radost těm, kteří její fotky obdivují.

Nádherná víla

Andreu chválí muži i ženy. Někteří lidé nešetří slovy, označují ji dokonce za bohyni krásy, jiní obdivují, jak dokonale umí se svým tělem pracovat a ukázat všechny jeho přednosti. Tohle jednoduše jednomu zvedne sebevědomí.

„Andrejko, jsi nádherná. Tohle je charismatické ztělesnění ženské krásy a já ti tleskám,“ napsala jedna z fanynek. Souhlasí s ní i další lidé, a mnozí dokonce ještě přidávají závist a v komentářích píší, že oni by si něco takového na sebe vzít nikdy nemohli.

Je jasné, že už teď se na nové fotky Verešové všichni těší. A ta i přes kariérní vytížení na své fanoušky nezapomíná a skoro každý den s nimi sdílí kousek ze svého života. A to jak fotografiemi, tak i nějakým tím pozitivním citátem.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články