Andrea Verešová předvedla snědé tělo v bikinách. Z jejího pohledu se tají dech

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
andrea veresova volopich
Zdroj: Nextfoto

Andrea Verešová i ve svém věku platí za jednu z nejkrásnějších modelek, které u nás můžete najít. Ráda provokuje svým tělem. To nyní předvedla svým sledujícím na instagramu.


Pravidelně si se svým manželem užívá na luxusních dovolených. Teď ukázala snímek, ze kterého se tají dech. Verešová předvedla nádhernou postavu, plné vnady a krásné vlasy. Je na ni radost pohledět a musí si užívat i reakce fanoušků. Ti totiž pějí jen chválu.

Andrea ukázala postavu jak jinak než v plavkách

Andrea se má čím chlubit. Samozřejmě svou postavu nemá zadarmo, navíc přiznala, že věk už je na ní znát. Na filmovém festivalu v Karlových Varech totiž slavila nejen své, ale i manželovy narozeniny.

A kocovina už je mnohem náročnější, než tomu bylo dřív. „Oslavovali jsme manželovy narozeniny a dodatečně moje, takže to byl takový double. Sice jsem doufala, že to oslavíme až dnes večer, ale přátelé a známí nedali, každý si připíjel, byl hrozně hodný, pobyl s námi chvíli,“ řekla pro iDNES Verešová.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

Snímek, který vás rozpálí

Naštěstí ale má triky, díky kterým se brzy dostane do pohody. Podle modelky je totiž nutné vypít po probuzení hodně vody, k tomu si ráda dopřeje gelovou masku, pokud jí to čas dovolí. Také pravidelně cvičí jógu, která ji udržuje ve formě.

Fanouškům se nebojí ukázat. Andrea se předvedla v bílých bikinách, ve kterých vynikla její snědá pokožka. K tomu měla rozpuštěné vlasy, sexy sluneční brýle a hlavně nadupaný dekolt. Zrovna schází po schůdcích do vody a její pohled by dostal každého muže.

Rozhodně je to kromě toho žena, která má srdce na správném místě a umí pomáhat těm, kteří to potřebují. Stará se o rodinu, na začátku školního roku třeba doprovázela děti do školy a udělala jim tak velkou radost. Vedle péče o domácnost je stále hvězdou módních přehlídek. Zkrátka je to úspěšná žena.

Zdroj: Instagram, iDNES

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články