Andrea Verešová léčí chmury smíchem. Při pohledu na ni vás ale přejdou také

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: Nextfoto

Andrea Verešová je nejen úspěšnou modelkou, ale také maminkou. K tomu všemu dlouhé roky zvládá být i skvělou manželkou. Avšak nebylo to vždy jednoduché.

Andrea prozradila svůj recept na všechny smutky. I když to většinou podle jejích fotografií nevypadá, miluje smích. Na snímcích se ale většinou tváří vážnější, je tak hlavně sexy. Obléká modely, ze kterých se tají dech, ovšem její texty jsou většinou ke zvážení. 

Andree do očí koukat nebudete

Na svém instagramu zveřejnila sérii snímků, na kterých má oblečené sexy šaty. Ty nejenže sahají sotva pod zadeček, a protože Andrea sedí, je skutečně hodně, co si představovat, ale také vás zaujme její výstřih. 

A jak jinak, než nahozením sexy pózy, může modelka zveřejnit slova, která patří k jejím oblíbeným. Verešová je zachycena na večeři, její dlouhé nohy jsou obuté do třpytivých střevíčků. 

Celý outfit doplnila fialkovou kabelkou, která je ve stejné barvě jako její šaty. Dlouhé vlasy si nechala rozpuštěné, a nezapomněla ani na líčení, bez kterého neodchází z domu. Je vidět, že o sebe Andrea neustále pečuje a pracuje také na své postavě. 

Modelka si užívá života v luxusu

„Věřím, že smích je jediným lékem na zármutek. Věřím, že šťastné ženy jsou ty nejkrásnější ženy. Věřím, že zítřek je novým začátkem, a věřím v zázraky. A věřím, že láska je silnější než smrt – Audrey Hepburn,” napsala modelka na svůj instagram. 

Verešová miluje cestování, moře a teplé slunce. Není divu, že se každoročně vydává na luxusní dovolené, na kterých má plný servis. Kromě toho ale ráda prezentuje značky, které sama používá. 

Modelka zvládá prostě všechno, a hlavně se jí daří, na co sáhne. Takových úspěšných žen u nás ani na Slovensku mnoho nenajdete. Navíc Andrea podporuje také charitativní projekty, především takové, které sponzorují děti. 

Zdroj: Instagram Andrey Verešové

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články