Andrea Verešová dává nevyžádané rady ohledně randění. Její syn to moc neocenil

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Andrea Veresova
Zdroj: Profimedia

Andrea Verešová je sice modelka, především je ale také matka, která společně s partnerem vychovává šestnáctiletou dceru a čtrnáctiletého syna. Těm někdy mluví do života na jejich vkus až příliš. Jejímu synovi se například nelíbí její nevyžádané rady ohledně randění.

Daniel Tobiáš přišel na svět v roce 2009. U jeho porodu byl tehdy i tatínek, který prý dokonce přestřihl pupeční šňůru, napsal iDNES. A od té chvíle dělají rodiče pro chlapce vše, co můžou. Ačkoli to s ním vždy mysleli dobře, on sám to někdy vnímá trochu jinak.

Pochvalami nešetří

Verešová je na svého syna hrdá. Kdykoli může, pochlubí se jeho úspěchy. V roce 2018 například Daniel teprve v 9 letech vyhrál zlatou medaili v Českém poháru snowboardingu pro děti.

Jako každá maminka se snaží synovi pomáhat úplně se vším. V některých ohledech o to ale nemá chlapec zájem. Nedávno ho například Andrea přemlouvala, aby pozval dívku, která se mu líbí, na kakao, napsal web Extra.

„Víte, já mám pocit – i když to zní jako takové klišé – že pro nás matky ty děti zůstanou až do šedesáti dětičkami. Vždy to pro mě budou moji mazlíčci a moje malé děti,“ vysvětlila v Show Jana Krause.

Mami, ty tomu nerozumíš

Nedávno měl chlapec doma dámskou návštěvu a Andrea ho přistihla, jak sedí u počítače se sluchátky na uších, zatímco jeho kamarádka mu fandí. Snažila se mu vysvětlit, že tímto způsobem na ni nikdy nezapůsobí.

On jí ale řekl, že tomu absolutně nerozumí. „Je to jako sportovní zápas, mami, ani ty nehraješ fotbal, ale baví tě se dívat,“ řekl údajně. Andrea si tak zbytek svých nevyžádaných rad nechala pro sebe. Na nějaké vážné randění má její syn stejně ještě čas.

Zdroj: iDNES, Blesk, Extra, Vlasta, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články