Andrea Verešová cvičila na pláži. Více než její myšlenky všechny zaujalo její pozadí

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Veresova Andra
Zdroj: Profimedia

Zima je v plném proudu. České celebrity tak odjíždí buď na hory, nebo do teplých krajin. Andrea Verešová patří do té druhé skupiny. Před týdnem se se svou rodinou vydala do slunné Dubaje. Modelka se pochlubila fotkami z pláže, kde cvičí jógu. Fanouškům se tak naskytl velmi zajímavý pohled.

Modelka a miss Andrea Verešová ráda tráví čas na pláži. Ani Nový rok pro ni proto nebyl výjimkou. Rozhodla se oslavit příchod dalšího roku ve slunné Dubaji.

Ohňostroj i pláž

Se svou rodinou se byla podívat na jednom z největších ohňostrojů světa, který probíhal u nejvyššího mrakodrapu Burdž Chalífa.

Naposledy se kráska na sociální síti pochlubila fotografií z ranního cvičení jógy. Pro své sledující k tomu přidala značně filozofické poselství.

Zamyšlení u cvičení

V popisku fotografie vysvětlila, jak je podle ní důležité užívat si každý sebemenší pokrok, protože i ten znamená, že se člověk zlepšuje, ale také to, že se člověk cítí dobře.

„Pokrok znamená nejít s davem, mít svoji vizi, svůj styl a svoje předsevzetí. Doufám, že vás můžu inspirovat k tomu, abyste si věřili, stále snili a zůstali konzistentní, disciplinovaní, a hlavně silní a zdraví!“ uzavřela své myšlenky krásná modelka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

Sexy zadeček

Otázkou ale zůstává, zda si někdo tohoto popisku vůbec všiml. Na fotografii, která je součástí textu, je totiž Andrea zachycena v sexy plavečkách.

Nikomu ze sledujících nemohlo uniknout krásné pozadí, které vyniká skrze smyslně zaříznutý spodek plavek. V jednačtyřiceti letech by si tento model mohl dovolit jen málokdo. Verešová ale mezi tyto šťastlivce patří.

Vnadná modelka netráví čas jen na pláži. Využila totiž příležitosti a zajela se podívat také na výstavu EXPO, která právě v této exotické zemi probíhá.

Zdroj: Instagram, Zivot.pluska.sk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články