Andrea Pomeje vystavila své vnady v Chorvatsku. O plastikách prý nikdy nelže

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea pomeje
Zdroj: Nextfoto

Andrea Pomeje se za své tělo rozhodně nestydí. Naopak tím, že si nechala udělat řadu úprav, se chlubí. O plastikách v médiích nemá problém mluvit a každý ví, že její krása není úplně přirozená. Zdá se ale, že to jejím instagramovým fanouškům nevadí.

V roce 2019 prošla Andrea reoperací svého poprsí. Jak připomíná web iDNES, poprvé si nechala udělat plastiku už sedm let před touto úpravou těla. Se svým manželem Jiřím tehdy ale otěhotněla a následkem výkyvů váhy se implantát zdeformoval. Po letech tak přišla na řadu další operace.

„Tak jo, tady je máte. Tři týdny po operaci. Chtěla bych zpětně moc poděkovat panu doktorovi. Moc si vážím jeho přístupu, trpělivosti a toho, že se umí vcítit do nás ‚komplikovaných žen‘,“ napsala tehdy Pomeje. Na rovinu tak fanouškům objasnila, že ona se za své plastiky rozhodně stydět nikdy nebude.

Prošla i dalšími operacemi?

Před dvěma lety zveřejnil magazín Sedmička spekulace o tom, že kromě úprav poprsí možná prošla Andrea Pomeje i dalšími operacemi. Na fotografiích, které tehdy ukázal, je totiž vidět výrazná proměna v obličeji. Pomeje ale další plastiky zapírala a nikdy nepotvrdila, že by si nechala do obličeje zasahovat.

Nabízí se tak i možnost, že jen použila na sociální síti nějaký ten speciální filtr, aby vypadala před fanoušky lépe. Koneckonců když se přiznala k plastice hrudníku, proč by nepřiznala další změny? Pravděpodobně tak šlo opravdu pouze o spekulace.

Fanouškům ale nikdy nevadí, že je Andrea na sociálních sítích tak nějak umělá, snímky jsou přeplácány filtry a vlastně z nich není poznat, jaká je ve skutečnosti. Její fotky mají nespočty srdíček a sledující se předhání v tom, kdo jí složí větší poklonu.

Vystavila se v Chorvatsku

Svá silikonová prsa vystavila Andrea i na dovolené v Chorvatsku. A aby nebylo fanouškům líto, že o něco přišli, samozřejmě se s nimi podělila i na svém instagramu. Na několika fotkách, kde si dramaticky prohrabuje vlasy oběma rukama, ukázala sledujícím, jak jí to v plavkách sluší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ANDREA POMEJE (@andreapomeje)

„Tak zase za rok,“ napsala, aby bylo vidět, že si dovolenou u moře užívá pravidelně. Fanoušci jsou z fotek nadšení. „To je pokoukáníčko!“ napsal jeden. Někteří by si ale dovedli představit trochu lepší snímky: „Proč z boku? Proč ne zepředu?“ ptá se kdosi.

Andrea jednoduše vsadila na to, že nebude fanouškům lhát a nebude předstírat, že nikdy žádné procedury neabsolvovala. Očividně jí to vyšlo a i díky tomu, že o ní všichni vědí pravdu, je mezi svými sledujícími oblíbená. A těch pár lidí, kteří ji sem tam zkritizují, si jednoduše nevšímá.

Zdroj: Instagram, iDNES, Sedmička

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články