Andrea Pomeje řekla ANO Petru Plačkovi. Musel se ale zeptat dvakrát

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Andrea Pomeje
Zdroj: Profimedia

Andrea Pomeje je zasnoubená. Ano řekla svému partnerovi Petru Plačkovi, který ji romanticky požádal o ruku na dovolené u moře. Ačkoli prý nejprve nevěděla, co říct, a její první odpovědí nebyl jednoznačný souhlas, nakonec všechno dobře dopadlo.


Andrea Pomeje se s Petrem Plačkem dala dohromady v roce 2018. Po zkušenostech z manželství s Jiřím Pomejem byla nedůvěřivá. S Plačkem si dlouho dopisovali a než se poprvé setkali, už toho o sobě hodně věděli, popisuje server Kafe.

„My jsme si hodně podobní. Podstatné je to, že v tom vztahu si člověk nemusí na nic hrát. To je důležité. Petr musel ustát moje hodně těžké stavy, které jsem si nesla z minulosti, a jako bonus ke mně jestě dostal do života dceru. Není den, kdy bych za to v duchu nepoděkovala!“ uvedla před dvěma lety Andrea.

Romantické video z pláže

Pomeje zveřejnila na svém instagramu video, ke kterému připsala dlouhý příspěvek o tom, jaké jsou její pocity a jak celou partnerovu žádost o ruku vnímá.

„Já to vůbec nečekala, vůbec!!! Věděla jsem, že spolu už zůstaneme a že někdy na svatbu čas přijde, ale že to Péťa takhle naplánoval, mě fakt ani myšlenkou nenapadlo!“ napsala pod krátký klip, ve kterém si před ní její dnes již snoubenec poklekl.

Prý stáli pak s Petrem na pláži asi 15 minut, jenom si užívali emoce, které cítili. A mnoho z nich vnímá Andrea doteď. Je jasné, že pro ni byl den velmi šťastným a na zásnuby do konce života nezapomene.

Nejprve neřekla ano

Video na internet dvojice zveřejnila bez původního zvuku. A pro Extra Andrea popsala proč. „Protože od začátku tam držkuju a moje první reakce na žádost o ruku je: ‚To ses po*ral?‘,“ zasmála se. Pak ale dodala, že hned nato přišla slova milá.

„Klečel jsem a objímal ji, a protože mi neodpověděla, musel jsem se zeptat znovu: ‚A vezmeš si mě teda?‘ Až pak řekla ANO,“ dovysvětlil Petr. Příběh tak má šťastný konec a dvojice může uvažovat o tom, za jak dlouho a jakým způsobem jejich velký den proběhne.

Zdroj: Kafe, Extra, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články