Andrea Kalousová zapózovala v průhledných šatech. Připomínala pohádkovou Popelku

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Andrea Kalousova
Zdroj: Profimedia

Modelka Andrea Kalousová, která je držitelkou titulu Česká Miss World 2015, má stále skvělou postavu, ale rozhodla se dát si od modelingu pauzu. „Viníkem“ této pauzy je pořad Tvoje tvář má známý hlas, ve kterém si uvědomila, že ji zpívání baví.

A tak nyní místo procházení se po molech vystupuje na pódiích a překvapuje své fanoušky krásným hlasem.

Debutový singl měl úspěch

Zpívající modelka má za sebou debut se songem Padám! A kdo čekal, že to bude jen neúspěšná snaha o prosazení se v hudebním showbyznysu, byl na velkém omylu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BrainZone (@brainzone_cz)

Andrea totiž všechny songem překvapila a dalo by se i říct, že mnohým spadla brada. Písničku nedávno zazpívala živě, poté si navíc na akci střihla duet s Miraiem Navrátilem. Při tomto duetu, kdy společně zpívali píseň Anděl, již nikdo neměl pochyby o tom, že modelka zpívat opravdu umí.

„Je pravda, že až Tvář mi dala jistotu, že to mám se zpíváním zkusit. Dva roky jsem hledala ty správné lidi, napsali mi písničku a natočili jsme k ní videoklip. Před časem jsem na jedné akci oslovila Miraie, zda by mi klip pokřtil. Díval se na mě trochu skrz prsty. Když to bylo hotové, poslala jsem mu to, ozval se mi, že je překvapený, jak je to dobré. Souhlasil, že mi to pokřtí,“ sdělila Andrea po křtu.

A že mnohé opravdu překvapila, přiznal právě i Mirai. „Zpívající modelka málokdy dopadne dobře, ale Andrea je opravdu dobrá, a navíc moc krásná. Její debut je chytlavý pop a má šanci se chytnout,“ neskrýval obdiv.

Jako Popelka

Ačkoliv se nyní dala na zpívání, tak modelkou už prostě bude navždy. A tím, že nyní má ještě i jiné povolání, tak si modeling více užívá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andy (@andrea.kalousova)

A aby ne, když navíc focení probíhá v princeznovských šatech!

„Šaty s vlečkou stříbrem vyšívané, ale…,“ okomentovala fotografii, na které má krásné průhledné bílé šaty zdobené stříbrnou nití. Šaty jsou doplněné krásnými rukavicemi a jako doplněk byly zvoleny výrazné náušnice.

Svým komentářem pak zpívající modelka potvrdila, že jako princezna nejen vypadala, ale i se tak cítila. Použitým citátem tak odkázala na jednu z našich nejoblíbenějších pohádek Tři oříšky pro Popelku.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články