Andělka z Četnických humoresek se změnila k nepoznání. Andrea Elsnerová dnes herectví za práci nepovažuje

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Andrea Elsnerova
Zdroj: Profimedia

Kuchařka Andělka ze seriálu Četnické humoresky. Tak se zapsala do povědomí fanoušků herečka Andrea Elsnerová. Zahrála si v řadě dalších snímků, věnuje se divadlu a dabingu. Především v mládí přitom měla další koníček, který se musela naučit s divadlem skloubit. Po letech se sice výrazně změnila, úsměv na tváři jí ale zůstal.

V mládí se Elsnerová věnovala vrhání koulí. „Po rozvodu rodičů a stěhování do Prahy mě maminka jako značně živé dítě přihlásila do atletického klubu. Nejlíp mi šel pětiboj, který obsahoval právě i házení koulí. Přestože jsem nebyla žádný silák, měla jsem v ruce asi ten správný švih,“ říká v rozhovoru pro Novinky.

Rozhodnutí nelituje

Dříve či později si musela Andrea vybrat, čemu se bude věnovat naplno. Nakonec se rozhodla podat si přihlášku na konzervatoř a sport upozadit. A postupně se mu přestala věnovat téměř úplně.

„Určitě nelituju, jako sportovkyně už bych byla za zenitem, v důchodu. Asi bych trénovala mládež, to by mě bavilo,“ říká. Doplňuje, že se ráda hýbe i dnes, věnuje se ale spíše protahovacím cvikům, józe a hodně chodí pěšky.

Změnila se k nepoznání

Hnědovlásku s dolíčky ve tvářích byste dnes hledali marně. Andělka se změnila k nepoznání. Herečka výrazně pohubla, má blonďaté vlasy, usmívá se ale stále na všechny strany a energii neztrácí ani v 46 letech.

„Žádný muž v tom nebyl. Potřebovala jsem v životě nějakou změnu a kadeřnice mi navrhla, jestli bych nechtěla jít do světlých vlasů. Já souhlasila a šla jsem do hodně světlých a cítím se v tom moc dobře,“ citoval v roce 2019 herečku deník Super.

Andrea se udržuje v kondici. Aby prý neztratila soudnost, vyhýbá se raději pití alkoholu. Herectví nebere jako svou práci, ale spíše jako povinnost. V případě, že by měla delší čas dovolenou, věnovala by se pravděpodobně nejvíce zahradničení a květinám obecně.

Zdroj: Novinky, Super, Blesk, Instagram, Český rozhlas Region

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články