Anakin Skywalker se v roli otce pořádně potí. Podívejte se, jak dovádí s roztomilou dcerkou

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
hayden christensen.
hayden christensen.

Herec Hayden Christensen se do povědomí nejvíce dostal jako Anakin Skywalker ze Star Wars. Fanoušci a kritici ale z jeho výkonu moc nadšení nebyli, a tak se herec začal také věnovat svému osobnímu životu. S herečkou Rachel Bilson má roztomilou dceru.

V roce 2014 přišel do kin film Temný bojovník, ve kterém se představil Hayden Christensen. Opět vzal do ruky meč, přestože nebyl světelný jako ten ve Star Wars. Nicméně právě po tomto filmu herec moc dalších zajímavých příležitostí už neměl. Hayden se proto rozhodl, že se bude věnovat spíše rodinnému životu, ale ani v něm se mu moc nedaří.

Jejich rozchod byl šokem

V roce 2017 to po deseti letech odpískal s hvězdou seriálu O.C. Rachel Bilson, se kterou se potkal při natáčení filmu Jumper. Snímek nestál za moc, ale sexem nabitá milostná scéna za to stála. Chemie mezi herci byla neskutečná, a proto nikoho nepřekvapilo, když spolu v roce 2008 začali chodit.

Když se o necelých deset let později rozešli, všechny to překvapilo, protože soukromé záležitosti na světlo netahali. Společenskému životu se spíše vyhýbali a působili jako idylická rodinka.

V tu dobu spolu měli dvouletou dceru Briar Rose, ale ani ona nedokázala dlouholeté partnery, kteří se sice občas rozešli, ale vždy si k sobě znovu našli cestu, přemluvit ke společnému životu.

Zdroj: Profimedia

Mnoho lidí se ptalo, co za definitivním rozchodem stálo a spousta z nich si myslelo, že za něj může herečka Emma Roberts, se kterou se herec objevil ve filmu Láska v malé Itálii. Bilson prý měla najít jejich žhavé smsky, ale nakonec šlo jen o spekulace.

Dcera ho naplno zaměstnává

Přestože se dvojice rozešla, dcera jejich rozchodem prý netrpí. Mají ji prozatím ve střídavé péči, ale Bilson se v minulosti svěřila, že by ji chtěla mít výhradně ve své péči. Jaký k tomu má důvod, je otázkou. Christensen se totiž i přes své pracovní vytížení tváří jako ideální otec, který se své malé princezně naplno věnuje.

A vlastně mu vůbec nevadí, když s ní musí jít třeba na pouť, kde společně dovádějí na nafukovacích hradech. Skoro to vypadá, že herec si zábavu užívá více než jeho roztomilý poklad.

Od rozchodu s herečkou zatím žádnou novou ženu nepředstavil a ani Bilson žádného muže nemá. Ona sama říká, že potencionální nápadníci si musí uvědomit, že pro ni bude její dcera vždycky prioritou.

Autor: Barbora Turková

Související články