Aňa Geislerová se pochlubila strohým bytem. Zdobí ho zvláštní obraz a nábytku je tu pár kousků

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ana geislerova
Zdroj: Nextfoto

Aňa Geislerová nechala nahlédnout do svého soukromí a ukázala svůj prostorný byt, ve kterém najdete jen minimum nábytku. Herečka společně se svým manželem Zdeňkem Janáčkem má dvě nemovitosti.

Jedna je v Dobřichovicích a druhou je byt na Smíchově. A právě do něj nechala Geislerová nahlédnout. Vidět tak můžete velmi strohé vybavení a také zvláštní obraz, který zdobí jednu z ohromných stěn. Rekonstrukcí prošla jako první vila, kterou koupili za osm milionů korun.

V bytě nechali všechno původní

Vilu mají jako letní sídlo, a proto se jedná o obrovský dům, dva roky trvalo, než se celý opravil. S manželem se do toho pustili s vervou a opravdu pozměnili snad všechno, co ve vile najdete. Nové podlahy, okna i střecha, velkou úpravou prošla také zahrada, napsal Blesk.

Zahradní architekti se shodnou na tom, že úprava zahrady a okolí mohla vyjít až na půl milionu korun. Herečka kromě manžela bydlí ještě se třemi dětmi, a společně zůstávají hlavně v bytě na Smíchově, který se také upravoval. V něm ale Geislerová nechala všechno v původním stavu.

Byt má hned několik pokojů, ale najdete v nich jen pár kousků nábytku. Dvoukřídlé dveře nebo prošlapané koberce připomínají časy první republiky. Starožitné skříňky nebo křišťálové lustry jen doplňují celkový styl bytu. Aňa se na instagramu svěřila se svými pocity právě z tohoto prostoru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ana Geislerová (@geislerka)

Geislerová se ráda nechá unést okamžikem

„Někdy mám pocit, že se mi něco jen zdá. A někdy se mi zdá, že v mém domě jsou místnosti, o kterých jsem neměla tušení, a objevuju postupně další a další a v nich další… Někdy si vysním naprosto neuvěřitelný věci,“ svěřila se fanouškům.

A někdy otevřu oči a vidím, že to všechno, o čem sním, není sen. Máme studio. Ateliér. Kancl. Multifunkční prostor pro naše sny, realizace, semináře, workshopy a setkávání,“ rozplývá se herečka nad prostorem, který je přesně podle jejích představ. Ke snímkům bytu přidala i dva své.

V jedné místnosti můžete vidět obrovský obraz, na kterém jsou zvířata. Minimalistický styl je herečce velmi blízký, přesto byt nepůsobí dojmem, že by v něm nebylo útulno. Geislerová má tak spoustu prostoru přemýšlet nad novými nápady.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články