Alkohol, nemoci i rozvod ho málem dohnaly k sebevraždě. Dnes Milan Šteindler raději abstinuje

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Milan Steindler
Zdroj: Nextfoto

V novém seriálu Agrometal hraje drsného rockera s dlouhým hárem. Ten se nebojí pořádně napít. V reálném životě posledních pár let ale herec Milan Šteindler preferuje před alkoholem pouze vodu. Dříve měl totiž s pitím problémy.

„Kouřím od šesté třídy a před šedesátkou mi na krabičku napíší, že jsou cigarety škodlivé. To jsem určitě nevěděl, myslel jsem si, že jsou plné vlákniny,“ citoval v roce 2018 server iDNES Šteindlerova slova.

Herec se v minulosti nebál promluvit o tom, že nežije právě zdravým životním stylem. I proto dokonce kdysi přemýšlel o sebevraždě, když se v životě musel potýkat se závažnými zdravotními problémy.

Mohl za to i rozvod

Kromě zdravotních problémů a závislosti na alkoholu herci psychicky hodně ublížil rozvod. Na svou první ženu nemá vůbec šťastné vzpomínky.

Údajně ho fyzicky napadala, šikanovala a ponižovala ho. „Napadly mě rodinné problémy, dlouhý rozvod, neporozumění si s dětmi, ale zároveň borelióza, což vyšlo najevo až po několika letech, tehdy mi tvrdili, že jsem zdráv. Do toho mi umírala maminka. A točil jsem film,“ popsal herec složité období.

V tu dobu na tom byl tak špatně, že dokonce skutečně v jednu chvíli přemýšlel, že by svůj život dobrovolně ukončil. Naštěstí k tomu nakonec nedošlo a on se z problémů dostal.

S alkoholem skončil už dávno

Dříve pro něho nebyl problém se napít. Teď ale abstinuje a má jasno v tom, že alkohol mu nikdy nic dobrého do života nepřinesl.

„Vypil jsem toho už dost. Vydržím totiž strašně moc, jenže pak toho začnu zneužívat a o to víc piju. Už mě nebavily ty kocoviny druhý den a temný nálady potom. Když pijete, tak vám nejdřív stoupne nálada, ale pak začne klesat. Takže musíte doplnit hladinku, aby nálada zase stoupla. Dneska už jsem radši vyrovnanej,“ svěřil se pro Aha! 

Zdroj: iDNES, OnlyU, CNN Prima NEWS

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články