Alice Bendová vzala havárii vody s humorem a koupala se v lavoru. Ukázala také nepořádek v kuchyni

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
alice bendova
Zdroj: Profimedia

Alice Bendová své fanoušky na sociálních sítích zase pobavila. Na západě Prahy totiž přišlo o vodu až 80 tisíc odběratelů, mezi něž také patřila. Herečka to ale vzala s nadhledem.

„Až osmdesát tisíc domácností si to dneska nevopláchne. Ano, na Praze 5 došlo k havárii vody. A děti jsou šťastný jako blechy, nejdou totiž do školy. A my tu máme bordel jako v tanku a tak si pustíme télu, dáme si neumytý hňápy na sedačku a fertyg,“ napsala s humorem Bendová.

Alice se pochlubila videem, na kterém si nese lavor

Alice sdílela video, na kterém drží sklenici pod kohoutkem a dlouhou dobu čeká, než se napustí alespoň několik kapek. Ukázala také nepořádek v kuchyni. Fanouškům na instagramu se ale pochlubila také tím, jak se šla koupat.

K tomu si Bendová vzala bílý lavor, do kterého si nalila ohřátou vodu, kterou si možná nabrala z přistavené cisterny nebo si ji celý den střádala. Video natočil její partner, který se jí zeptal, kam jde. Alice byla oblečena do županu a bylo jasné, kam se chystá.

Bendová si to kráčela do koupelny. Její partner si z ní dělal legraci, když oznámil, že je lavor přímo velikosti vířivky. Herečka se tomu upřímně zasmála, poté k němu přistoupila a ukázala, co v lavoru má.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendova (@alice_bendova_official)

Potrubí bylo opraveno dříve, než bylo deklarováno

Nakonec Alice prohlásila: „Nechám Ti vodu ve vaně.“ To je samo o sobě velmi vtipné, protože dříve se to tak skutečně dělalo. V domácnostech bylo normální, že se jeden člen rodiny vykoupal a do vody si pak vlezl další, jak glosovala v komentářích i Adéla Gondíková. Potvrdili to také sledující, které videa velmi pobavila.

Bendová nebyla jediná, která trpěla tím, že neteče voda. Jak se ukázalo, příčinou havárie byla únava materiálu, jak uvedl server iDNES.cz. První potrubí pochází z roku 1982 a druhé z roku 1989.

Kvůli této poruše byly desetitisíce domácností bez vody, a to v několika lokalitách. Přistavěno bylo několik cisteren, ze kterých so lidé mohli vodu brát, a na opravě se intenzivně pracovalo. Nakonec došlo k obnovení během čtvrtečního poledne.

Zdroj: Instagram, iDNES.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články