Alice Bendová u moře zatahuje břicho. Za svůj dekolt se ale rozhodně nestydí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alice bendova
Zdroj: Profimedia

Alice Bendová se v nedávných měsících hned několikrát pochlubila na svých sociálních sítích, jak na sobě pracuje a jak buduje břišní svaly a snaží se i něco málo shodit. Ačkoli podle fanoušků je její postava dokonalá, ona sama se sebou, zdá se, není ještě tak úplně spokojená.

Každý občas prohlásí, že má někde nějaký ten špíček. U lidí, u kterých to není pravda, to ostatní jenom vytáčí, ale pokud se jedná o slavné osobnosti, čeká je za odměnu spousta lichotek a protestů, že nikde žádné kilo navíc vidět není. Bendová patří k těm, která si na svou postavu stěžuje poměrně často.

Ačkoli jsou její slova míněna spíše jako legrace, že by na sobě měla více pracovat tvrdí skoro u každé druhé fotografie a ani u té poslední, na které se u moře vystavila v plavkách, si podobný komentář neodpustila. Reakce fanoušků ale opět dokazuje, že jde jenom o takový malý trik, jak přilákat pozornost.

Některé části těla schovává, jiné zase ukazuje s nadšením

Bendová na fotografii ukázala, že za své ženské přednosti se rozhodně nestydí. Na selfíčku z pláže si každý hned na první pohled musí všimnout jejího hrudníku, který hrdě vystavuje pro své sledující. Podle toho, co k příspěvku připsala, to ale vypadá, že ne se vším je na sobě tak spokojená.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendová (@alice_bendova_official)

„Někdo se fotí, někdo spí. Aspoň na mě nekouká, jak zatahuju břicho,“ zasmála se herečka u fotky. Přidala potom ještě jednu, na které její partner odpočívá se zavřenýma očima vedle plechovky od piva. Jak sama podotkla, každý si dovolenou užívá trochu jinak.

I když se Bendová zmínila, že zatahuje břicho, aby na fotce vypadala štíhlejší a možná i na lidi kolem sebe působila dokonaleji, ve skutečnosti to vypadá, že nic takového není třeba. Má totiž postavu, kterou by jí mnohé ženy mohly závidět a jenom zbytečně přehání.

Rozveselila fanouškům zimu

První komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. Někteří sledující se pozastavují nad tím, že stačí partnerovi Bendové jedno pivo, aby usnul, jiní se zase smějí, že žádné břicho herečka rozhodně zatahovat nemusí. „Já bych také chtěla takhle zatáhnout břicho. Vypadáte dokonale,“ píše dokonce jedna z fanynek.

„No konečně. Já už myslel, že budu mít letos smutnou zimu,“ reaguje sledující, kterému zlepšila fotografie Bendové den. Mnoho dalších s ním souhlasí a dokonce se objevují i mírně závistivé komentáře těch, kteří by si také přáli někam se takhle v lednu podívat.

Bendová, jak se ukazuje, umí zaujmout. Ať už tím, že ukáže sexy fotku, na které oslní fanoušky úsměvem, tím, že připíše vtipný komentář anebo tím, že si vyžádá pozornost slovy o tom, jak musí zatahovat břicho. Tak jako tak je jasné, že sledující se na jejím Instagramu vždy dočkají něčeho, co stojí za to vidět.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články