Alice Bendová si ve Španělsku s partnerem dopřává steaky. Sotva se jim vejdou na gril

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alice bendová
Zdroj: Profimedia

Každý se v létě těší na něco jiného. Někdo se nemůže dočkat volna v práci, jiný sluníčka a opalování, další zase ochlazení v příjemné vodě v bazénu či u moře. Alice Bendová si v současné době užívá sluníčka na Tenerife ve Španělsku, odkud posílá do Čech pozdravy přes sociální sítě.

Na svém instagramu se Bendová kromě fotek v plavkách a běžných dovolenkových radovánek svěřila i s tím, na co se s partnerem těšili nejvíce. Odpovědí je jídlo, což některé fanoušky vzhledem k její postavě překvapilo.

Herečka již několikrát v minulosti objasnila, že tajemstvím dokonalého těla není dieta, ale spíše pravidelný pohyb. Kromě toho její obdivovatelé vědí, že je milovníkem dobrého jídla, a řada z nich fotografie se steakem tak trochu očekávala.

Těžký život celebrity

„Tak a už si tady všichni prdíme. Počasí je tedy asi jako u nás, takže vedro jak v tlamě afrického slona, ale trošku pofukuje. Byli jsme nuceni koupit mobilní klimatizaci,“ postěžovala si a dodala, že v noci je jí i tak hrozné vedro. Našlo se dokonce pár lidí, kteří ji za to politovali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendova (@alice_bendova_official)

„No a na co jsme se těšili? Samozřejmě, že na žrádlo,“ dodala hned po stížnostech a podělila se o několik fotek, na kterých se chlubí obrovským flákem masa, který se sotva vejde na gril. Podle veselých výrazů Alice a jejího partnera to nevypadá, že by měli nějaké výčitky.

Za pár dní bude nejspíš opět své obdivovatele motivovat nějakým videem, ve kterém bude cvičit, a na steak si ani nevzpomene. Přesto ho nyní ale zhodnotila jako nezapomenutelný, protože co jiného by si také měl člověk z dovolené ve Španělsku pamatovat?

Pořádný kus

Fanoušci jsou ze steaku nadšení a Bendová se tak dočkala pořádné kupy komentářů. Někteří muži by ji velmi rádi viděli v plavkách a je pouze jedna věc, kterou jim herečka může odčinit, že z dovolené nepřidala právě takovou fotku. A tou je pořádný kus masa.

„Dobrý den, kam chodíte kupovat tak krásné maso?“ ptá se jeden z komentujících. „Tak tomu říkám flákota. Z jakého vola to je?“ pátrá druhý. „Také jsme teď ve Španělsku a musím uznat, že je smutné, jak drahé a nekvalitní potraviny se prodávají u nás,“ poznamenal další.

Na maso lidé jednoduše berou. To Alice dobře věděla, když se se svou večeří na sociální síti pochlubila. Je otázkou, zda příště vsadí zase na jídlo, nebo se pro změnu ukáže u vody. Pár jedinců by rádo vidělo i to, jak si herečka užívá pobytu u moře.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články