Alice Bendová shodila kožich, protože léto ještě nekončí. Video pobavilo fanoušky

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
alice bendova
Zdroj: Nextfoto

Alice Bendová patří mezi herečky, které si ze sebe umí udělat legraci. Své o tom ví její fanoušci na instagramu, kam pravidelně postuje nejen fotografie, ale také videa.


Alice si aktuálně užívá na dovolené, netají se tím, že miluje moře a teplo. Však má také na Tenerife svůj vlastní apartmán. Ten se sice rozhodla prodat nebo pronajmout, ale nic to nemění na tom, že u slané vody jí je dobře. A nebojí se ukázat v plavkách.

Alice Bendová ukázala srst u nohou

Ke svému nejnovějšímu videu připsala pouze: „Léto je v plném proudu.“ Ono k tomu není moc co dodat. Vidět můžete herečku, jak stojí mezi kameny a skalami, v záběru jsou hlavně její nohy.

Co ale hraje hlavní roli, je hromada chlupů a srsti, kterou má mezi nohama. Vypadá to tak, že se Bendová oholila v intimních místech, protože léto ještě nekončí a je potřeba být připravená. Pobavila tím spoustu fanoušků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendova (@alice_bendova_official)

Luxusní tělo si může dovolit oblékat do bikin

Její snoubenec musel být jistě nadšený. Alice si užívá dovolené, na videu má oblečené krátké šaty, na hlavě sluneční brýle a podle batohu to vypadá, že se zrovna vydali na výlet. Po zjištění, co z ní opadlo, by ale utekl asi každý chlap.

Herečka se může pochlubit výstavní figurou, a tak není divu, že se ukazuje v plavkách. Ty navíc nabízí i svým sledujícím. Sdílela snímky v krásných tyrkysových dvoudílných bikinách, ve kterých je její postava ještě o něco lepší.

Bendová ukazuje hlavně sebe, její děti na jejím profilu často neuvidíte. Sice sdílela snímek se svou dcerkou, která ji podle jejích slov už dorostla, ale vidět z ní můžete pouze její vlasy. Alice chrání soukromí svých dětí a na veřejnosti je ukazuje pouze minimálně.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články